Kürtaj ücret

İstanbul'da gerek Avrupa yakasında, gerekse Anadolu yakasında Nisan 2016 için kürtaj ücret bilgilerini tüm ayrıntıları ile vermeden önce birçok ilden hastalarımızın sorduğu, kürtaj parası ne kadardır, kürtaj kaç dakika sürer, kürtaj fıyatları kaç liradan başlar, kürtaj ücretleri neye göre hesaplanır, kürtaj fiyatları 2016 senesinde % kaç arttı, kürtaj ücreti devlet hastanelerinde ne kadardır, kürtaj fiyatları ekşi sözlük ve kadınlar kulübünde kaç para olarak geçer, kürtaj sonrası hamile kalmak zor olur mu, kürtaj videosu izlemek istesem nerden indirmem lazım ? Gibi sualleride bu yazımızda cevaplıyoruz.

İstanbul'da çocuk aldırma maliyetleri yani kürtaj ücret bilgisine geri dönersek, hangi jinekoloğu arasanız size önce kaç haftalık gebe  olduğunuzu sorar, zira çocuk aldırma fiyatları kürtaj yapılan birçok yerde hamilelik ilerleme derecenize bakılarak hesaplanır. Kürtaj için gelen hastalarımıza önce ultrason yaparız ve gebelik haftasını net olarak tespit ederiz, bu hem ücretlendirme, hemde kürtaj yasasına göre 10 haftalık sınırı aşıp aşmadığını anlamak için önemlidir. Son adetin başladığı günden itibaren hesaplarsanız üç aşağı beş yukarı gebelik haftanızı bulabilirsiniz.

Güncel kürtaj ücret listesini almak için Bakırköy'deki muayenehanemizi telefonla arayabilirsiniz, yada WhatsApp üzerinden yazarak 2016 gebelik sonlandırma ücret listemizi isteyebilirsiniz.

Kürtaj

Jinekolojide kürtaj hadisesi için temel ansiklopedik bilgilere göz atmak için kürtaj başlıklı yazımız tavsiye ederim.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Günümüzde en güvenli gebelik sonlandırma metodu olan vakum kürtajı teknik yönden incelemek için kürtaj nasıl yapılır konulu makalemize göz gezdiriniz.

Kürtaj ücreti

Bu sene yani 2016'da çocuk aldırma fiyatları hakkında güncel bilgiler almak için kürtaj ücreti konulu anlatımımız ilginizi çekebilir. Ayrıca bizi telefonla arayarak veya WhatsApp'tan yazarak fiyat listesini isteyebilirsiniz.

Kürtaj yasası

İsteğe bağlı gebelik sonlandırma ile ilgili halen yürürlükte olan kanunların detayları için ve en geç kaç haftalıkken kürtaj yaptırabileceğinizi öğrenmek için kürtaj yasası başlıklı yazımıza göz gezdirin.

Kürtaj sonrası cinsel ilişki

Çocuk aldırdıktan sonra nelere dikkat edilmesi gerekiyor, özelliklede yeniden seks yapmaya başlama zamanını öğrenmek için kürtaj sonrası cinsel ilişki konulu yazımız sizi ilgilendirebilir.

Kürtaj Ümraniye

İstanbul Ümraniye semtinde kürtaj yapılan yerler ve güncel kürtaj ücret bilgisi için kürtaj Ümraniye başlıklı yazımızı okuyun.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi
0212 227 5519 
0532 221 3007 
0542 215 7274 WhatsApp 
Haritada adres ve konum
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, TEB bankası karşısı Bakırköy meydana çok yakınız )
Muayenehane resimleri
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )
www.Twitter.com/jinekologdr
www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Kürtaj ücret konusu için site kullanım kuralları

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2017

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj fiyatları