Kürtaj Ücretleri

Kürtaj ücretleri
İstanbul'da kürtaj ücretleri 2014 yılı sonu ve 2015 yılı başı itibarı ile yaklaşık ... tl den başlar ama hamilelik haftanız arttıkça ücretlerde artar. Hemen bir örnek vererek açıklayalım ; mesela adet gecikmeniz 1 hafta oldu , yani son adet tarihinizden 5 hafta geçti ,  bu durumda siz 5 haftalık hamile oluyorsunuz ve İstanbul'da yaklaşık ... tl civarına kürtaj yaptırabilirsiniz , ama 4 haftalık bir gebelik olsaydı bu ücret yaklaşık ... tl civarı olacaktı , yada 6 haftalık bir gebelikte ... tl olarak masraflandırılacaktı. İstanbul'da jinekolojik konulardan kürtaj fiyatları çık fazla sorulan ve merak edilen bir alt başlık , bunun yanında kürtaj nasıl yapılır , vakum kürtaj nedir , kürtaj sonrası ilk adet kaç gün sonra başlar , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , flep yöntemi garantisi varmıdır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenler kaç gün sonra ilişkiye girebilir , geçici kızlık zarı dikimi ilişkiden kaç gün önce yapılır , esnek kızlık zarı cinsel ilişkide kanama yaparmı , vajina daraltma ameliyatı fiyatları nekadardır , saç ekimi fiyatları istanbul'da nedir gibi birçok soru geliyor. İsterseniz bu yazımızda konularımızı genişleterek kafanızdaki soru işaretlerini gidermeye çalışalım. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

www.twitter.com/jinekologdr

www.facebook.com/kurtajfiyatlari

WhatsApp = 0532 221 3007

Kürtaj fiyatları

2104 yılında ve Ocak 2015 civarında İstanbul'da kürtaj fiyatları hamilelik haftasına göre belirleniyor. Bu sanıyorum artık kadın doğucular arasında kuşaktan kuşağa intikal eden bir gelenek haline gelmiş durumdadır. Mesela yeni başlayan 4 haftalık bir hamilelik durumunuz varsa İstanbul'da kürtaj ücretiniz yaklaşık ... tl civarı olacakken , 5 haftalık bir gebeliğe ulaşmışsanız bu seferde sizden çocuk aldırma bedeli olarak yaklaşık ... tl isteyeceklerdir , gördüğünüz gibi kürtaj fiyatı bu şekilde yukarı doğru çıkar. Kürtaj öncesi yapılan ultrason ve jinekolojik muayene gibi gebelik haftasını tespite yönelik ıvır zıvırlar için ayrıca ücret istemezler.

Kürtaj 

Latince kazımak anlamına gelen kürtaj artık günümüzde anlamını epeyce aşarak çocuk aldırmak yada gebelik sonlandırmak anlamında kullanılmaktadır. Eski zamanlarda rahim içine uzun saplı tatlı kaşığına benzeri bir tıbbi cihaz sokulurdu ve rahim içi kabak dolması gibi çepeçevre oyulurdu , ama bereket versin artık günümüzde vakum kürtaj var , herhangi bir kesici kazıyıcı cihaz kullanmadan negatif basınç ile gebelik kesesini 10 dakikada dışarı alabiliyoruz ve hasta acı bile hissetmiyor.

Kürtaj nasıl yapılır ?

İstanbul'da kadın doğum muayenehanemizin telefonları gün boyunca susmak bilmez genellikle kürtaj fiyatları ve kızlık zarı dikimi fiyatı sorulur ama kürtaj nasıl yapılır diye merak edenlerde çok oluyor . Bende şaka ile meslek sırrı anlatamam diyorum :) aslında kürtajın nasıl yapıldığı artık sır değil , özelliklede vakum  kürtaj çıktıktan sonra işlem tereyağından kıl çeker gibi kolaylaştı. Rahim kanalına yerleştirdiğimiz karmen kanülünden negatif basınç uyguladığımızda önceden ultrasonla tespşt ettiğimiz gebelik kesesi birkaç dakika içinde dışarı alınıyor ve hasta işlemden sonra masadan kalkıp yürüyüp gidiyor ve gündelik hayatına devam ediyor. Hepsi bu.

Vakum kürtaj 

İstanbul'da gebelik sonlandırmada nerdeyse tek metod haline gelen vakum kürtaj yukarıda anlattığımız gibi coca cola pipetine benzeyen ince bir kanül yardımı ile gebelik kesesinin negatif basınçla dışarı alınmasına dayalıdır. Hastaya herhangi bir kesici aletle müdahale edilmediği içinde hasta kürtaj işlemini lokal anestezininde etkisi ile hiç hissetmemektedir bile.Vakum kürtajı sonrasında hastanın konforuda eski kazıma yöntemine göre son derece iyidir, hatta çalışan bayanlar öğle tatilinde kürtaj olup yine işinin başına dönebilmektedir.

Kürtaj sonrası

Çocuk aldırdıktan sonra ilk 1 hafta hatta 10 gün kadar bazı konulara dikkat etmekte fayda var , mesela kürtaj sonrası banyonuzu 10 gün süre ile ayakta duş tarzında yapmanızı tavsiye ediyoruz. Tabi buna paralel olarak kürtaj sonrası yine 10 gün denize veya havuza girmeniz sakıncalıdır. Kürtajdan sonra kanama veya ağrı şikayetiniz pek olmayacaktır , bu vakum küretajın bir azizliğidir , kürtaj sonrası adet görmek içinde 40 gün kadar beklemelisiniz , bu normal bir süreç.
Kürtaj sonrası gebelik durumu hep sorulur , ama merak etmeyin bebek aldırdıktan sonra yeniden gebe kalmanızda hiç bir sorun yaşamayacaksınız.

Kürtaj yasası

Ülkemizde hergün yeni yasalar çıkıyor ve olan yasalar değiştiriliyor , İngiltere gibi 500 yıllık kanunlarımız yok maalesef, ama merak etmeyin kürtaj yasaklanmadı henüz ve kürtaj yasasına göre 10 hafta dahil isteğe bağlı gebelik sonlandırma serbest olarak yapılabiliyor. 18 yaşından küçük olanlar anne veya babalarıyla gelmek zorundalar ve evli bayanlarda kocalarından izin almaları gerekiyor.


Gebelik testleri

İdrarda yapılan gebelik testleri cinsel aktivitesi olan bayanların gebelik durumlarını takip etmeleri açısından büyük pratiklik getirmiştir , herhangi bir eczaneden yaklaşık 5 tl fiyatla satın alabileceğiniz bir gebelik testini kendiniz uygulayabilirsiniz ve anında sonuç elde edebilirsiniz. Çift çizgi oluşursa bu sizin kesin olarak gebe olduğunuzu gösterir , ama tek çizgi çıkarsa gebe olmadığınız kesin değildir , erken dönemlerde hamilelik hormonları idrara geç geçebilir. Gebelik testi fiyatları yaklaşık 5 tl kadardır.

Kürtaj Arnavutköy

İstanbul Arnavutköy'de kürtaj fiyatları yine şehrin daha işlem semtleriyle bir paralellik gösterir , eskiden Gaziosmanpaşa'ya bağlı olan Arnavutköy artık başlı başına bir ilçe olmuştur ve vakum kürtaj gibi modern gebelik sonlandırma işlemleri yine ... tl seviyelerinden başlamaktadır. Kürtaj öncesi muayene ve ultrason için ise ek bir ücret alınmaz.

Kızlık zarı dikimi

2104 yılı ve 2015 senesi Ocak ayı ihtimali ile jinekolojide bekaret dikimi yani himenoplasti operasyonları nerdeyse vakum kürtajdan bile fazla yapılmaya başlandı. İstanbul'da birçok bayanın yaptırdığı kızlık zarı dikimi iki farklı metod ile gerçekleştirilir . Bunlar flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici kızlık zarı dikimidir. Vakaların çoğu uzun yıllar dayanan ve garantili olan kalıcı kızlık zarı dikimini tercih ediyorlar, ama fazla vakti olmayan ve bikaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlar ise geçici kızlık zarı dikimi ile ilk cinsel ilişkide kanama elde ediyorlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da himenoplasti yani kızlık zarı dikimi fiyatları genellikle .... tl ücret seviyelerinden başlar , biliyorum bazı jinekologlar çok daha yüksek fiyata kızlık zarı dikimi yapıyor olabilirler ama mühim olan bizim verdiğimiz garantiyi verebilmektir. Nerdeyse 30 yıldır kızlık zarı dikiyoruz ve Allaha Şükür yüzümiz kara çıkmadı , binlerce kızımızı gelin ettik. Kızlık zarı dikiminin yanında vajina daraltma gibi bir işlem daha isterseniz bu sefer İstanbul'da yaklaşık olarak .... tl gibi bir kızlık zarı dikimi fiyatı ile karşılaşırsınız , yine çift kat flep isterseniz yine ücret .... lere çıkacaktır. Kızlık zarı dikimi , vajina daraltma ve labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi gibi 3lü bir işlem isterseniz bu sefer sizden .... tl gibi bir dikim ücreti isteyeceklerdir.

Kızlık zarı muayenesi 

Eski zamanlarda genç kızların korkulu rüyası olan kızlık zarı muayenesi artık günümüzde çok popüler hale gelmiştir. Özellikle evlilik öncesi sürtünme şeklinde ön sevişme yaşayan bayanlarda birkaç damla kan gelmesi durumlarında kızlık zarının bozulup bozulmadığı merak edilir ve kızlık zarı muayenesi için jinekoloğa başvururlar. Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız onuda ekleyelim , bekaret testi yada kızlık testide denilen bekaret muayenesinde kesinlikle hasta ile temas edilmez ve dış genital organ ve kızlık zarı bölgesi sadece gözle bakılarak muayene edilir. Kızlık zarı muayenesi fiyatları İstanbul'da yaklaşık olarak ... tl civarıdır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi

İstanbul'da himenoplasti operasyonlarının çoğu hatta %90'ı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde yapılmaktadır. Bunun en önemli sebebi ise kalıcı kızlık zarı dikiminde zaman sıkıntısı olmaması ve kızlık zarı dikimi sonrası cinsel ilişkiye girmek için önünüzde sonsuz vakit olmasıdır. Oysaki geçici kızlık zarı dikimi yaptıran bayanların sadece 5 gün içinde cinsel ilişkiye girmeleri gerekmektedir. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye merak edenlere özetleyelim ; vajina duvarından alınan ince bir mukoza tabakası daha önceden yırtılmış olan kızlık zarı ringine dikilir . İşlem lokal anestezi ile 25 dakika sürer ve hasta dikim sonrası masadan kakarak yürüyüp gider.

Esnek kızlık zarı

Bayanlarda sanıyorum sürekli bir endişe vardır acana kızlık zarım esnek olabilirmi , gerdek gecesi yüaüm kara çıkarmı diye korkarlar. Ama endişe etmeyin esnek kızlık zarı hanımların sadece %5 lik oranında rastlanır . Kızlık zarınız esnek ise cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması ortaya çıkmayacaktır. KIzlık zarı tipi olarak ortada tek delikli kızlık zarının biraz daha abartılı bir versiyonu olan esnek kızlık zarı , flep yöntemi kızlık zarı dikimi ile kanayan gerçek bir kızlık zarına çevrilebilir.

Geçici kızlık zarı dikimi

Aslında çok eski zamanlarda bile geçici kızlık zarı dikimi yapılıyordu , eski zaman dediysem 10 yıl gibi demek istemedim , binlerce yıl öncesini kast ediyorum. Geçici kızlık zarı dikimi metod olarak flep yöntemine göre çok daha basit bir uygulamadır ama flep yönteminin üstünliklerinden sonra artık sadece %10 hasta geçici kızlık zarı dikimini tercih ediyor , yada tercih etmek zorunda kalıyor. Geçici kızlık zarı dikimi genellikle fazla vakti kalmayan ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlarca tercih edilir. Zira geçici dikim yaptıranlar aynı gün bile cinsel ilişkiye girebilirler , oysaki flep yönteminde 20 gün kadar beklemek gerekmektedir. Geçici kızlık zarı dikimi sadece 5 gün dayanır ve bu süre içinde cinsel ilişki olmasa bile kendiliğinden bozulabilir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Merak etmeyin tama yakın olasılıkla anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa işin hiçbir anlamı kalmazdı , birçok hasta dikim öncesi bize sorarlar acaba kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye , ama işin özü zaten yapılan dikim işleminin anlaşılmamasına dayalıdır. Cinsel ilişkide önceden dikilmiş kızlık zarı ile tamamen doğal kızlık zarı açısından hiç fark yoktur , erkek partner her iki durumdada aynı şeyleri hisseder.

Kızlık zarı diktirenler

İstanbul'da himenoplasti öncesi yani kızlık zarı dikimi kararı veren bayanların daha önce başından kızlık zarı dikimi geçmiş ve dikilmiş zarla cinsel ilişki yaşamış hanımların yorumları aramaları çok doğaldır. Gerçi gizlilik sebebi ile evet ben kızlık zarımı diktirdim ve şu deneyimleri elde ettim diye ortaya çıkan pek olmaz ama yinede bizim web sitelerimizde binlerce yorum içinden bazı yorumlarda dikim sonrası yani kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına rastlayabilirsiniz.

Vajina daraltma

İstanbul'da nerdeyse 40 yıldır uygulanmakta olan vajina daraltma ameliyatları son yıllarda artık sıklıkla kızlı zarı dikimi ile beraber yapılmaya başladı , bunun sebebi kızlık zarı dikimi ile ilk gecede elde edilecek kızlıkm zarı kanamasına daha dar bir vajinayıda kattığınızda mükemmel bir cinsel deneyim elde etme isteğidir. Özelliklede evlilik öncesi yoğun cinsel faaliyetlerde bulunan bayanlarda vajina genişlemesi sık rastlandığı için bu dahada gereklidir.
Bunun dışında vajinal kanaldan doğum yapmış bayanların çoğunda vajina genişlemesi olmaktadır ve bu bayanlar cinsel ilişkiden zevk alamamaya başlayınca vajina daraltma ameliyatı gündeme gelebilir. İstanbul'da vajina daraltma fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerindedir.

Kızlık zarı dikimi Adana

Adana ilinde kızlık zarı dikimi isteyen çok bayan vardır ve bunların önemli bir bölümü uçakla günübirlik olarak İstanbul'a gelerek himenopasti ameliyatı yaptırmaktadır. Diyeceksiniz Adana'da kızlık zarı diken jinekolog yokmu diye ama bu öylesine bahrem bir konudur ki insanlar genellikle yaşadıkları gölgede kızlık zarı dikimi yaptırmazlar , özelliklede Adana gibi tutucu bir yerde kızlık zarı diktirmek cesaret ister.

Saç ekimi

İstanbul'da saç ekimi fiyatları dendiğinde genellikle FUE yöntemi saç ekimi akla gelir ve eski FUT yöntemi nerdeyse rafa kaldırılmış durumdadır. 2014 yılı sonu ve 2015 yılı Ocak ayı itibarı ile İstanbul'da saç ekim fiyatları .... tl seviyelerinden başlar ve ihtiyacınız olan seans sayısı veya saç teli miktarına göre yükselebilir. Saç ekimlerinde artık nerdeyse %98 saç teli hayat boyu kafatda kalabilmektedir . Bu yüksek garantili saç ekimi hizmetini sunabilen az sayıda saç ekimi merkezi vardır.

Botoks fiyatları

İstanbul'da 2014 yılı son ayları ve 2015'in ilk aylarında botoks fiyatları uygulanan bölgeye göre ve işlemin kasamına göre değişmekle beraber yaklaşık olarak ... TL gibi ücretlendirme tabanından başlar. Aslında C. Botilinum denilen bir bakterinin toksininden elde edilen botoks geçici olarak uygulandığı bölgedeki kasları felç eder ve cilt altındaki mimik kaslara uygulandığında ise kırışıklıklar yokulur.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
İncirli Caddesi No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007
0532 441 9825
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Yorumlar

 1. 6 Kasım 07:53 - adet gecikmesi olan hasta kürtaj ücretleri soruyor: Günaydın hocam
  6 Kasım 07:54 - adet gecikmesi olan hasta kürtaj ücretleri soruyor: Acil yardımlarınız rica, bi oprradyona ihtiyacım var
  6 Kasım 07:54 - adet gecikmesi olan hasta kürtaj ücretleri soruyor: Cumartesi pazar olur mu bu işler. ?
  6 Kasım 07:55 - adet gecikmesi olan hasta kürtaj ücretleri soruyor: Reglim gecikti, suan testim olumlu
  6 Kasım 07:55 - adet gecikmesi olan hasta kürtaj ücretleri soruyor: Sevinse m miüzülsem mi bilemedim
  6 Kasım 08:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: cumartesi pazar açığıx
  6 Kasım 08:47 - adet gecikmesi olan hasta kürtaj ücretleri soruyor: Pazar 6 kadar mı?
  6 Kasım 08:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: pazar biraz erken kapatıyorız diğer günler 7 iken pazar 5
  6 Kasım 09:02 - adet gecikmesi olan hasta kürtaj ücretleri soruyor: Tamamdr, teşekkürler.
  6 Kasım 09:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gelmeden önce randevu için yazın
  6 Kasım 09:03 - adet gecikmesi olan hasta kürtaj ücretleri soruyor: Tamam

  YanıtlaSil
 2. 4 Kasım 21:34 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Merhaba siz doktormusunuz ben numaranizi internetten aldim ama
  4 Kasım 21:37 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ya hocam ben 3 kere kizlik zari muaynesi oldum doktorum zarimin bozulmadgni soyledi ama ben 16 yasimdayken kizlik zarini delik degil zannettigim icin parmgmi sokmustum nasil bozulmadi ben anlamadim bide kendim baktigimda zar goremiyorum kendimde
  4 Kasım 21:38 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Tekrar muayne olmama gerek varmi sizce baska bi doktora
  4 Kasım 21:38 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Eger zarim bozulduysa diktirmek istiyorum cunku
  4 Kasım 21:38 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: 1 ay sonra dugunum var
  4 Kasım 21:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: muayene etmeden bilemeyiz
  4 Kasım 21:45 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Peki ben neden zarimi goremiyorum
  4 Kasım 21:45 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: 
  4 Kasım 21:45 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Zari gormek mumkunmudur
  4 Kasım 21:46 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Hic bi sekilde iliski yasamadim ama vajina girisim genis
  4 Kasım 21:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet , muayenede zaten sadece gözle bakıyoruz
  4 Kasım 21:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kazara yırtılmış ise dikeriz orijinal hale gelir üzülmeyin
  4 Kasım 21:47 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Anladım hocam :) geçici zar dikiminde fiyat nedir peki
  4 Kasım 21:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 4 Kasım 21:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1 ay vakit varsa flep yaparız
   4 Kasım 21:47 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Dugunum 7 aralikta
   4 Kasım 21:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bu hafta dikersek iyi olur
   4 Kasım 21:48 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Peki parayi pesin vermem gerekiyomu taksit falan olmazmi 
   4 Kasım 21:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: + olabilir
   4 Kasım 21:49 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ayri ayrimi hocam
   4 Kasım 21:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yani sonra getirirsiniz
   4 Kasım 21:49 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Anladim hocam
   4 Kasım 21:49 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Klinik sadece istanbuldami var
   4 Kasım 21:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
   4 Kasım 21:50 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ben ankaradayim
   4 Kasım 21:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: günübirlik gelirsiniz .. mesela halanızı ziyarete gelmek gibi
   4 Kasım 21:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 30 dakika sürüyor
   4 Kasım 21:51 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Gecici zar dikiminde kesin kanama elde edebilirmiyim peki
   4 Kasım 21:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
   4 Kasım 21:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ama flep tavsiye ederim
   4 Kasım 21:52 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Hocam ben nasil bozuldu anlamadim 1 hafta once doktorum bozulmadgni soyledi ama ben goremiyorum zarimi
   4 Kasım 21:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: geçici son 5 günde yapılabilir
   4 Kasım 21:52 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Kimseyle iliskim olmadi ama nasil olur anlamiyorum
   4 Kasım 21:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: önemli olan kanama ortaya çıkmasıdır
   4 Kasım 21:53 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Bende bundan korkuyorum hocam
   4 Kasım 21:53 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Kanamaya önem veren
   4 Kasım 21:53 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ailem var
   4 Kasım 21:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kanama garantisi veriyoruz. 30 yıldır 1000 küsür vaka
   4 Kasım 21:54 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Bana 2 damlacik
   4 Kasım 21:54 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Olsa bile yeter hocam
   4 Kasım 21:54 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Yeterki olsun
   4 Kasım 21:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yarım kahve fincanı
   4 Kasım 21:55 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Bazen dikisler tutmaz deniliyo
   4 Kasım 21:55 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Hocam o neden 
   4 Kasım 21:55 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ben 50 kiloyum
   4 Kasım 21:55 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Bunun zayiflikla alakasi varmi
   4 Kasım 21:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zayıfsanız çok daha iyi olur
   4 Kasım 21:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: şişmanlara çift kat yapıyoruz üstten basınç yapıyor kilo

   Sil
  2. 4 Kasım 21:56 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Zayifim hocam
   4 Kasım 21:56 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: 1.68 boyunda
   4 Kasım 21:56 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: 50 kiloyim
   4 Kasım 21:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ideal dikim hastası profili
   4 Kasım 21:57 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: :) hocam
   4 Kasım 21:57 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ben gelicem bu cuma
   4 Kasım 21:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: www.kizlikzaridikimfiyat.com
   4 Kasım 21:57 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Yada pazartesi
   4 Kasım 21:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ilk makalenin sonundaki dialoğu okuyun
   4 Kasım 21:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gün netleşince yazın saat vereyim günde max 10 kişiyi dikiyoruz
   4 Kasım 21:59 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Hocam ne biliyim
   4 Kasım 21:59 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Daha once iliski yasamamis
   4 Kasım 21:59 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Olmam
   4 Kasım 21:59 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Avantajmidir peki
   4 Kasım 22:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: daraltma gerekmeyecek
   4 Kasım 22:00 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Vajina girisim ilk kucuk duruyo
   4 Kasım 22:00 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ikindikca
   4 Kasım 22:00 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Genisliyo
   4 Kasım 22:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 50 yaşında hastamız bile oluyor
   4 Kasım 22:00 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Maşallah gercekten :)
   4 Kasım 22:00 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ben 20 yasindayim hocam
   4 Kasım 22:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ideal dikim yaşı
   4 Kasım 22:01 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Hocam ben iyice daralltirmak
   4 Kasım 22:01 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Istiyorum ama
   4 Kasım 22:01 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Kizlik zarimin deliginin kucuk olmasini istiyorum

   Sil
  3. 5 Kasım 21:10 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ben bakirelige onem vermesemde ailem veriyo
   5 Kasım 21:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: şakır şakır kanar merak etmeyin
   5 Kasım 21:10 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Tmm hocm ins
   5 Kasım 23:25 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ya hocam
   5 Kasım 23:25 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Benim azicik akintim oluyo
   5 Kasım 23:26 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Dikis tutmasini engellermi
   6 Kasım 06:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır engellemez ayrıca onuda tedavi ederiz

   Sil
 3. 5 Kasım 21:52 - İstanbul'da kürtaj fiyatları soruyor ablası adına: Iy aksamlar
  5 Kasım 21:53 - İstanbul'da kürtaj fiyatları soruyor ablası adına: Hamilelik konusunda irtißat numarasi ßu werildi
  5 Kasım 22:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  5 Kasım 22:31 - İstanbul'da kürtaj fiyatları soruyor ablası adına: AßLam war ankarada ikamet ediyor
  5 Kasım 22:32 - İstanbul'da kürtaj fiyatları soruyor ablası adına: ßu numarayi werdiler
  5 Kasım 22:32 - İstanbul'da kürtaj fiyatları soruyor ablası adına: Kurtaj olmak istiyor
  5 Kasım 22:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  5 Kasım 22:34 - İstanbul'da kürtaj fiyatları soruyor ablası adına: Randewu aLip oylemi goruscek sizinle
  6 Kasım 06:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet

  YanıtlaSil
 4. 5 Kasım 20:58 - Ankara'dan kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Merhabalar turgay bey kızlık zarı dikimyle ilgili bilgi alabilrmiyim ?
  5 Kasım 20:59 - Ankara'dan kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Çok acil
  5 Kasım 21:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  5 Kasım 21:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  5 Kasım 21:07 - Ankara'dan kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Teşekkür ederim turgay bey ama benim sadece TL var yardimci olabilir misiniz?
  5 Kasım 21:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam sorun değil yarına mı
  5 Kasım 21:10 - Ankara'dan kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Şuan şehir dışındayim aralikta gelicem sorun olurmu ?
  5 Kasım 21:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tarih netleşince bikaç hafta önceden gün alın çok yoğun
  5 Kasım 21:12 - Ankara'dan kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Tamam çok teşekkür ederim turgay bey hayirli aksamlar😊
  5 Kasım 21:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sizede

  YanıtlaSil
 5. 5 Kasım 20:05 - İstanbul'da 4 haftalık kürtaj fiyatı sorup randevu alıyor: Hocam ıyı aksamlar
  5 Kasım 20:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  5 Kasım 20:10 - İstanbul'da 4 haftalık kürtaj fiyatı sorup randevu alıyor: Operasyon olduktan sonra kendını ıyı hısetıuormu,lokal anazteZı mi?yoksa bayıltarakmı kurdaj hocam
  5 Kasım 20:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: lokal
  5 Kasım 20:15 - İstanbul'da 4 haftalık kürtaj fiyatı sorup randevu alıyor: 1aylık hocam nezamn muaıtsnıZ
  5 Kasım 20:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yarın 12.45 te yer var ?
  5 Kasım 20:44 - İstanbul'da 4 haftalık kürtaj fiyatı sorup randevu alıyor: Hocam cuma gunu musaıt oluyorz sıZe uygnmu aksam saatı de olur,
  5 Kasım 21:01 - İstanbul'da 4 haftalık kürtaj fiyatı sorup randevu alıyor: Fıyat aynı degılmı hocaam
  5 Kasım 21:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  5 Kasım 21:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: cuma 13.30 da yer var
  5 Kasım 21:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: isim ne yazalım

  YanıtlaSil
 6. 5 Kasım 20:01 - istanbul'da kürtaj fiyatları sorup yarına randevu alıyor: İyi akşamlar
  5 Kasım 20:01 - istanbul'da kürtaj fiyatları sorup yarına randevu alıyor: Turgay beylemi göşürüyorum
  5 Kasım 20:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet buyrun
  5 Kasım 20:02 - istanbul'da kürtaj fiyatları sorup yarına randevu alıyor: Kürtaj hakkında bilgi almak istiyordum sizden rahatsız ettim kusura bakmayın
  5 Kasım 20:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sorun
  5 Kasım 20:03 - istanbul'da kürtaj fiyatları sorup yarına randevu alıyor: Şubat 97 doğumlu bayana kürtaj yapilabiliyor mu
  5 Kasım 20:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: annesi gerekir
  5 Kasım 20:11 - istanbul'da kürtaj fiyatları sorup yarına randevu alıyor: Annesi burda değil şuan ve acil olduğu için yakını gelse olurmu onun izniyle olsa olurmu veya anneyi arayıp iznini siz bizzat duysanız olabilir mi.
  5 Kasım 20:12 - istanbul'da kürtaj fiyatları sorup yarına randevu alıyor: Durum çok acil olduğu için gerçekten bi an önce yapılması gerekiyor
  5 Kasım 20:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yarın gelin görüşelim konuyu
  5 Kasım 20:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: saat 14.30 da yer var
  5 Kasım 20:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: isim ne yazalım
  5 Kasım 20:15 - istanbul'da kürtaj fiyatları sorup yarına randevu alıyor:
  5 Kasım 20:15 - istanbul'da kürtaj fiyatları sorup yarına randevu alıyor: Adresinizi alabilirmiyim
  5 Kasım 20:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bulvar caddesi zeytinburnu.
  5 Kasım 20:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: caddeye girince arayın
  5 Kasım 20:16 - istanbul'da kürtaj fiyatları sorup yarına randevu alıyor: Tamam çok teşekkür ederim iyi akşamlar
  5 Kasım 20:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok yazdım
  5 Kasım 20:17 - istanbul'da kürtaj fiyatları sorup yarına randevu alıyor: Tamam

  YanıtlaSil
 7. 5 Kasım 17:24 - Gebze'den kürtaj fiyatları soruyor ve randevu alıyor: İyi aksamlar doktor bey
  5 Kasım 17:25 - Gebze'den kürtaj fiyatları soruyor ve randevu alıyor: Yarin icin kurtaj randevusu almam getekiyor umarim programiniz yogun degildir
  5 Kasım 17:25 - Gebze'den kürtaj fiyatları soruyor ve randevu alıyor: Sehir disindan gelecegim cunku
  5 Kasım 18:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yarın 12.30 da yer var isin ne yazalım
  5 Kasım 18:55 - Gebze'den kürtaj fiyatları soruyor ve randevu alıyor: Peki. İsmim ... 12:30 randevusunu alabilirmiyim
  5 Kasım 18:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam yazdım
  5 Kasım 18:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: caddeye girince arayın tarif edelim
  5 Kasım 19:01 - Gebze'den kürtaj fiyatları soruyor ve randevu alıyor: Tamam tesekkur ederim. Acik adresinizi yazabilirmisiniz ?
  5 Kasım 19:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: no 2
  5 Kasım 19:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bulvar cad no 2 zeytinburnu
  5 Kasım 19:10 - Gebze'den kürtaj fiyatları soruyor ve randevu alıyor: Tesekkur ederim
  5 Kasım 19:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: telefon edersiniz yaklaşınca

  YanıtlaSil
 8. 5 Kasım 18:27 - Adana'dan kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alıyor: Meraba iyi aksammlar doktr bey sizi bisy danismak istyrmm numaranzi internetten aldimm, ben 2 sene once erkek arkadsmla iliskiye girdimm we ayrildk' yani'dmek istedigim su ki kimbilir nezman ben baskasyla ewlenirim bilmiyrm' o zamana kadr yumurtalklarimm calisrmi ya cocugum olmazsa internetn birsuru sey okudum. Calismaz falan diyr 😞 lutfen bana bilgi werinn
  5 Kasım 18:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ne alakası var
  5 Kasım 18:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tabiki çalışır
  5 Kasım 18:30 - Adana'dan kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alıyor: Yani'internete yazilan seyler yanlistr dimi sacma sapan yaziyrlar ben ondan sordum korktumm
  5 Kasım 18:30 - Adana'dan kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alıyor: Teskkur ederimm dktr bey
  5 Kasım 18:31 - Adana'dan kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alıyor: Kizlik zari diktrmek istyrmm fiyat nekadr
  5 Kasım 18:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  5 Kasım 18:35 - Adana'dan kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alıyor: Adres alabilirmiyimm
  5 Kasım 18:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bulvar caddesi zeytinburnu
  5 Kasım 18:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gün netleşince yazın randevu verelim
  5 Kasım 18:36 - Adana'dan kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alıyor: Bulwar caddesi'meydandami oluyr tam neresi bilmiyrm
  5 Kasım 18:37 - Adana'dan kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alıyor: Tamam cook tekkur ederimm size haber wericem dktr bey
  5 Kasım 18:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: caddeye girince ararsınız
  5 Kasım 18:39 - Adana'dan kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alıyor: Peki tamam
  5 Kasım 18:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ama gün ve saat alın önce çok yoğunuz
  5 Kasım 18:40 - Adana'dan kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alıyor: Bi kac ay sonra gelicem gelmeden randewu alirim
  5 Kasım 18:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok

  YanıtlaSil
 9. 5 Kasım 13:19 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Merhaba esra hanim.
  5 Kasım 13:20 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Kız arkadaşım hamile kaldığını düşünüyor bugün onun sonucu öğrenicez böyle bir durumda kurtaj yapmak istiyoruz
  5 Kasım 13:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: olabilir
  5 Kasım 13:21 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Fakat bi nikahımiz yok
  5 Kasım 13:21 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Kurtaj yapmak için şartlarınız nelerdir
  5 Kasım 13:21 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Öğrenebilir miyim
  5 Kasım 13:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 18 yaş ve üstü olmak
  5 Kasım 13:23 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: 18 yaş ustu
  5 Kasım 13:23 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Ücret olarak ne kadar gerekiyor
  5 Kasım 13:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: adet gecikmesi kaç gün
  5 Kasım 13:35 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Tam emin değilim ama en fazla 1 hafta olur
  5 Kasım 13:36 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Kendisine ulaşamadım
  5 Kasım 13:36 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Sevişme esnasında içine girmedim içine girmeden hamile kalma ihtimali ne kadar
  5 Kasım 13:37 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Bilgilendire bilir misiniz
  5 Kasım 13:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hamile kalabilir o şekildede
  5 Kasım 13:52 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Bilgilendirdiginiz için çok teşekkür ediyorum.
  5 Kasım 13:52 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Ücreti hakkında bilgilendire bilir misiniz
  5 Kasım 13:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 5 Kasım 15:18 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Teşekkür ediyorum.
   5 Kasım 15:19 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Peki 1 haftalik gecikme normal mi
   5 Kasım 15:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: test gerekir normal değil
   5 Kasım 16:27 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Esra Hanim kadın doktorunuz var mı yoksa sadece Turgay hoca mi calisiyo
   5 Kasım 16:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kadında var
   5 Kasım 16:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ama fiyatları daha yüksek
   5 Kasım 16:34 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Kadın doktorların fiyati ne kadar
   5 Kasım 16:34 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Adet gecikme süresi 10 gün mus
   5 Kasım 16:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya:
   5 Kasım 16:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: dr turgay -
   5 Kasım 16:49 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Operasyon ve tedavi süresi ne kadar sürüyor
   5 Kasım 16:59 - Ataşehir'de kürtaj fiyatları sorup randevu istiyor: Bide adetin 10 gün gecikme sebebi gebelikten başka bir şey olabilir mi esra hanim
   5 Kasım 18:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: nadiren başka sebep olabilir , büyük ihtimal gebeliktir

   Sil
 10. 5 Kasım 00:35 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: İyi geceler turgay bey bu saatte rahatsız ediyorum kusura bakmayin
  5 Kasım 00:35 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: Müsait olduğunuzda benimle ilgilenebilir misiniz
  5 Kasım 07:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  5 Kasım 14:55 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: Turgay bey numarasinizi internetten buldum benim adim sena
  5 Kasım 14:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  5 Kasım 14:56 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: Galiba hamileyim
  5 Kasım 14:56 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: Buna bi son vermem gerekiyo
  5 Kasım 14:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hallederiz
  5 Kasım 14:57 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: En son kaç aya kadar aliniyo
  5 Kasım 14:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 hafta max
  5 Kasım 14:57 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: Yalniz evli degilim
  5 Kasım 14:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: daha iyi koca onayı gerekmeyecek yaş ?
  5 Kasım 14:58 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: 23
  5 Kasım 14:58 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: İstanbul da yasamiyorum
  5 Kasım 14:58 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: Yasadigim yer küçük bi yer o yüzden burda ole bisey yapamam
  5 Kasım 14:59 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: Aslında turgay bey yani bu is daha sonradan ortaya cikar mi kayitli kaliyo mu asil merakim bu
  5 Kasım 15:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: özeliz biz sgk anlaşmamız yok
  5 Kasım 15:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: dolayısı ile gizli kalır
  5 Kasım 15:02 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: Çok tesekkur ederim ilgiliniz icin
  5 Kasım 15:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e
  5 Kasım 15:03 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: Turgay bey
  5 Kasım 15:03 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: Bide ne kadar lazim bu is icin
  5 Kasım 15:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

   2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

   3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

   Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

   Tüm işlemler randevu ile yapılır :
   0212 227 5519
   0532 221 3007
   0542 215 7274
   0532 441 9825

   Twitter.com/jinekologdr
   Facebook.com/kurtajfiyatlari
   5 Kasım 15:07 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: Tesekkurler
   5 Kasım 15:50 - Avcılar'dan bekar olarak kürtaj fiyatları sorup kürtaj olmak istiyor: Turgay bey arka arkaya iki kez ilişkiye girip korumadan sadece bosalicagi zaman kendini çekince hamile kalinir mi yani birinci de bosalinca ikinci kez ilişki esnasinda sperm geçer mi
   5 Kasım 15:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: geçer

   Sil
 11. merhaba hocam 18 yaşına henüz girmedim 2 ayım var bir çok yerde kürtaj için yaş sınırlaması var ve 6 hafta 4 gündür hamileyim ailemin haberi olmadan çok geçmeden kürtaj olmak istiyroum beni bilgilendirirseniz bu konuyla ilgili sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 12. Kürtaj Fiyatları Ankara: Günaydın iyi günler benim 3tane çocuğum var.yine hamileyim esimde bende istemiyoruz en küçük çocuğum 2 yaşında ve kalp hastası biz bu bebeği istemiyoruz kürtaj yaptırmak istiyoruz.bize nasıl yardımcı olabilirsiniz internetten bulduk numaranızı
  19 10 2015, 09:13 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kaç haftalık
  19 10 2015, 09:14 - Kürtaj Fiyatları Ankara: Henüz bilmiyoruz ama yeni olması lazım test yaptık pozitif çıktı
  19 10 2015, 09:17 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: O zaman kesindir
  19 10 2015, 09:17 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Randevu yazalım ?
  19 10 2015, 09:18 - Kürtaj Fiyatları Ankara: Eşim suan şehir dışında ayın otuzu veya biri gibi doncek nasıl yardımcı olabilirsiniz
  19 10 2015, 09:18 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tek başınızada gelebilirsiniz
  19 10 2015, 09:20 - Kürtaj Fiyatları Ankara: Esiminde olması lazım biz ankaraya yeni taşındık zaten bilmiyorum buraları istesemde gelemem
  19 10 2015, 09:20 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Biz istanbuldayız
  19 10 2015, 09:23 - Kürtaj Fiyatları Ankara: Ankarada deyilmisiniz
  19 10 2015, 09:23 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır.. adres listede var
  19 10 2015, 09:24 - Kürtaj Fiyatları Ankara: Peki Ankarada tavsiye edebiliceginiz bir doktor varmi
  19 10 2015, 09:28 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yok maalesef
  19 10 2015, 09:28 - Kürtaj Fiyatları Ankara: Tamam tsk ederim kolay gelsin
  19 10 2015, 09:28 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: R e

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2017

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj fiyatları