Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2019 Ağustos 20

İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı .... tl'den başlar , ve dikim metoduna göre değişiklik gösterebilir , mesela İstanbul'da  flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde taban fiyat .... tl iken bazı duurmlarda ihtiyaç olan çift kat flep genelde .... tl ye yapılıyor , yine vajina genişlemesi olan bayanların özellikle istedikleri flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina darltma operasyonuda .... tl civarına , çift kat flep + vajina daraltma yapılırsada .... tl gibi fiyatlar uygulanıyor. İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında kızlık zarı diken az sayıda jinekologda yaklaşık olarak bu ücretlendirme tablosu uygulanır. Kızlık zarı diktirme istiyorum dediniz ama konu hakkında bilgi sahibide olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz. Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kalıcı kızlık zarı kaç sene dayanır , geçici kızlık zarı hangi durumlarda yapılır , esnek kızlık zarı nedir , kanama olur mu ? , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? çift flep yöntemi kimlere gerekir gibi konularada giriyoruz. Ayrıntıları bakmadan önce bize telefonlada ulaşabileceğinizi bildirelim.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


2019 yılında ve sanıyorum 2020 yılındada en fazla sorulan sorulardan biride kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? olacaktır. Kızlık zarı dikildikten sonra cinsel ilişkide erkek partner tarafınca kızlık zarının önceden dikilmiş olup olmadığının anlaşılması himenoplasti yaptırmayı planlayan birçok bayanın ana endişesini oluşturuyor , ama merak etmeyin , zaten yapılan kızlık zarı dikimi ameliyatında ana tema orijinal bakireliğin geri kazandırılması olduğuna göre zaten anlaşılması mantık dışı olurdu , ve anlaşılacak olsa kimse bu işlemi yaptırmazdı. Sonuç olarak kızlık zarının dikilmiş olduğu kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz diyoruz ve yolumuza devam ediyoruz.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?


İstanbul'da 2019 yılında en çok tercih edilen kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemini safhalar halinde anlatalım isterseniz :

1- Hastanın kızlık zarı muayenesi ( bekaret testi ) yapılması.
2- Kızlık zarı dikiminin hastaya ayrıntılı izah edilesi ve şekil çizerek metodun açıklanması
3- Hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi
4- Vajina girişinin bölgesel uyuşturma yani lokal anestezi ile uyuşturulması , böylece kızlık zarı dikimi esnasında kesinlikle acı çekmezsiniz , hatta hissetmezsiniz bile.
5- Vajina yan mukozasondan ince bir flep kaldırılıp kızlık zarı halkasına dikilir .
6- Vajina girişi büyük olanlara karşı duvardan bir flep daha kaldırılır ve çift kat flep yapılır.
7- Dikim sonrası hasta yürüyerek sosoyal yaşantısına veya çalışıyorsa çalışma hayatına geri döner.

Kızlık zarı dikimi fiyatı


İstanbul'da 2019 yılı Ağustos itibarı ile gerek Anadolu yakası , gerekse Avrupa yakasında kızlık zarı dikilen yerlerde aşağıdaki kızlık zarı dikim fiyat tablosu uygulanır , verilen değerler tahmini yaklaşık değerler olup dikim yerine göre değişiklikler gösterebilir.

1- Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi .... TL
2- Çift kat flep kalıcı kızlık zarı dikimi .... TL
3- Vajina daraltma + flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi .... TL
4- Vajina daraltma + çift kat flep yöntemi .... TL

Kalıcı kızlık zarı dikimi


Sadece İstanbul'da değil ülkenin bütün büyük şehirlerinde bekaret zarı tamirı yaptırmak isteyen hastaların yaklaşık %90 ı kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep yöntemi yaptırmaktadır .Kilolu ve vajina girişi geniş bayanlara ise çift kat flep tavsiye edilir. Ayrıca dikim öncesi yoğun cinsel ilişkilerle vajinal genişlemeye uğramış bayanlarda vajina daraltma + flep yöntemi daha uygundur.
Flep yönteminin en önemli avantajı cinsel ilişkiye girmek açısından zaman kısıtlaması olmamasıdır. Oysa geçici kızlık zarı dikiminde birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girilmez ise kızlık zarı kendiliğinden yırtılabiliyor . Kalıcı dikim yapıldığında ise ister 1 ay sonra , ister 10 yıl sonra ilişkiye girin hiç farketmez ve mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj görüntüleri

Kürtaj

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri