Kürtaj Fiyatları

Kürtaj
Kürtaj fiyatları 19 Haziran 2015 ve yaza aylarında gebelik haftası dikkate alınarak belirleniyor. Gebelik sonlandırma konusunda İstanbul'da 2014 yılında kürtaj fiyatları genelde ... liaradan başlar ve hamilelik haftanıza göre azar azar artar. Kürtaj ücretleri nekadardır , vakumlu kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası banyo kaç gün sonra yapılabilir , kürtaj sonrası hamile kalabilirmiyim , kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır gibi sorular çok geliyor. Kürtajın teknik ayrıntıları ve sonrasıyla ilgili soruların dışında yapılacak işlemin gizli kalmasıda çok istenen bir özellik olarak karşımıza çıkıyor, özelliklede ... işlenmesin isteniyor. Özel ... olduları için kürtaj ve kızlık zarı dikimi gibi müdahalelerin hepsi ...ve sağlık dökümlerinizde yerlalıyor , ama özel muayenehaneler ...olmadıkları için böyle bir sıkıntı olmuyor. Bizde bir özel muayenehane olarak hastalarımızın bilgilerinin gizli tutulmasına had derecede önem veriyoruz ve ... işlemiyoruz. Kürtaj ve kızlık zarı hakkında merak ettiğiniz herşeyi bize danışabilirsiniz , 0212 227 5519 sabit telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır. Telefonlara kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , yumuşak ses tonu sizi rahatlatacaktır eminim. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.

Kürtaj yasası

Çocuk aldırma ile ilgili 2013 yılında düzenlenen kürtaj yasası 2014 yılında yeniden güncellenmiş ve son durum olarakta gebelik sonlandırma konusunda 10 haftanın sonu şeklinde bir üst sınır tanımlanmış ve bu limiti aşanlara , kürtajı hem yaptıran hemde yapan açısından ağır cezalar verilmiştir. Kürtaj yasasına göre evli bayanlarda eş onayı için kocalarında , "eşimin kürtaj olmasına izin veriyorum" şeklinde bir imzalı kağıt getirmeleri gerekiyor. Bekar bayanlar şanslılar , kimseye danişmadan kendileri karar verip çocuk aldırabiliyorlar. Yine 18 yaşından gün almamış hanımlarda velilerinde benzeri bir izn kağıdı getirmeleri veya beraber elmeleri icab edecek.

Kürtaj fiyatları

İstanbul'da 2014 yılında kürtaj ücretleri gebelik haftasına bakılarak hesaplanıyor , 4 haftalık gebelikler genelde ... liraya , 5 haftalık olanlar ... tl , 6 haftalık ... lira diyerek yukarı doğru bir gidiş söz konusudur. Kürtaj öncesi her hastaya yapılan jinekolojik muayene ve ultrason gibi ön incelemelr merak etmeyin genelde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ama szi emin olmak için mutlaka kürtaj randevusu esnasında sorun derim.

Kürtaj nasıl yapılır ?

En sık uygulanan metod olan vakumlu kürtaj metodu sıklıkla lokal anestezi altında yani bölgesel uyuşturma ile yapılmaktadır , nadiren hastanın isteğine göre genel anestezi ilede yapılabilir , rahim girişinin uyuşturulması , hegar bujisi ile collum dilatasyonu ve karmen kanülünün rahim kanalına yerleştirilmesi , vakum cihazının karman kanülüne takılması , negatif basınç oluşturularak gebelik kesesinin tümden dışarı alınması şeklinde özetlenebilir. Vakum kürtaj estasında lokal anestezi ile bile olsa acı veya ağrı hissetmezsiniz. İşlem 10 dakika kadar sürer ve bitincede yürüyüp gidebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2014 yılı haziran ayı verilerine bakarsak kızlık zarı dikimi konusunda İngiltere ve Çin'den sonra ülkemiz 3. sıralarda yer alıyor diyebiliriz . Özellike son 20 yıl içinde iyice yaygınlaşan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi özellikle garanti verilebilne bir metod olduğu için had derecede tuttu ve nerdeyse artık insanlar kürtaj fiyatlarından ziyade kızlık zarı dikimi fiyatlarını öğrenmek istiyorlar. İstanbul'da 2014 yılında kızlık zarı dikimi fiyatları dip fiyat olarak .... liar civarındna başlayıp .... lere kadar çıkabilmektedir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 - nerdeyse 31 yıllık kızlık zarı dikimi ve vakum küretak tecrübesi :)

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.

Yorumlar

 1. Vajina Estetiği: Merhaba turgay bey biz vagina estetiği ve daraltma olarak fiyat bilgisi rica ediyoruz, ve merak ettiğimiz vagina şekline göre yapılacak operasyonda vereceğiniz fiyatlarda değişiklik olabilir mi? Bu fiyatlar kesin fiyat mı? Ve istediğimiz görüntü elde edilir mi? Teşekkür ederiz
  19 10 2015, 08:54 - Jin op dr turgay karakaya: Mükemmel sonuç alırsınız ;
  19 10 2015, 15:06 - Vajina Estetiği: Bilgilendirici mesajlarınız için çok teşekkür ederiz, biz vagina estetiği, yani şekillendirme ve daraltma düşünüyoruz,tabii en sağlıklısı sizin vereceğiniz görüş olur!buradan ek olarak resim atsak bu size fikir verir mi? Yoksa gelip muayene mi daha net bilgi verir? Belki vagina estetiğine gerek yok ta diyebilirsiniz! Göğüs estetiği sonrası kesinlikle yaptıracağız TURGAY bey iyi günler
  19 10 2015, 15:14 - Jin op dr turgay karakaya: Resim yasak maalesef
  19 10 2015, 15:29 - Vajina Estetiği: Tesekkur ederim muayene için müsait olduğumuz bir gün randevu alıp geleceğiz, en sağlıklı netice almak adına hoşçakalın
  19 10 2015, 15:32 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2017

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj fiyatları