Kürtaj Fiyat

Kürtaj fiyat
Kürtaj fiyatları 2015 yılında 19 Haziran tarihinde İstanbul ve benzeri büyük şehirlerde kaç haftalık hamile olduğunuza göre değişim gösterebiliyor , bazı kürtaj merkezi muayenehanelerde gebelik haftasına bakmadanda kürtaj ücreti tek fiyat olarak ve ya adamına göre gözle fiyat biçilerek uygulanabiliyor ama bence en hakkaniyetlisi gebelik haftasına göre çocuk aldırma ücretinin belirlenmesi olmalıdır, alçak yerde yatma sel alır , yüksek yerde yatma yel alır derler , halkın ulaşabileceği ortalama bir fiyat verilmeli. Gerçi bugun ülke gündeminde Kenan Evren'in ve Tahsin Şahinkaya'nın darbe'den mahkum edilmesi ve balyoz davasında dijital delillerin sahte olduğunun ortaya çıkması gibi şok gelişmelerde var, hatta bu haberler bence dünya kupasi ve çu anda facebook çöktü haberlerinin bile önüne geçti. ama istenmeyen plan dışı zamansız bir gebelikte kişisel olarak sizi şu anda en fazla etkileyen konuların başındadır diye tahmin ediyorum. Ama merak etmeyin binlerce değil yüzbinlerce kadının başına gelen bu olaydan kurtulacaksınız ve geçmişte kalacak, etrafınızda çoluk çocuk sahibi olmuş kadınlara sorun hepsinin başından bir veya birkaç defa kürtaj geçmiştir , siz şu anda neler hissediyorsanız onlarda benzer şeyleri zamanında hissettiler , ama atlattılar ve hayatlarına aynı hızda devam ettiler , sizde aynı şeyi yapacaksınız , şimdi sıra sizce bakın , başa gelen çekilir derler , bizi gece gündüz farketmez , ne zaman isterseniz arayabilirsiniz , 0212 227 5519 sabit telefonumuz 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz sürekli aktiftir , telefona kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , kendisi nerdeyse 10 yıldır yanımda çalıştığı için gerek kürtaj fiyatları , gerekse kızlık zarı dikimi fiyatları konularında ve benzer bahislerde geniş bilgisi vardır , na ne isterseniz sorabilirsiniz , ama acil bir durumda varsa direkt olarak bana bağlattırın , görüşelim , hangi jinekolog kürtaj konusunda daha iyidir diye karar veremiyorsanızda açın google'ı ve yazın " en iyi kürtaj doktoru " diye , çıkan sonuçları inceleyin , ... ilk sayfada göreceksiniz :) Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

** Kürtaj fiyatları Yorumları oku , Yorum yaz , Soru Sor ( İsimsiz yorum yazmak için  " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçiniz.

Kürtaj fiyatları 2014

Kürtaj fiyatları bu sene yani 2014 haziranında İstanbul , Ankara , İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerde sıklıkla gebelik haftasına bakılarak hesaplanır demiştik , isteseniz çocuk aldırma yani gebelik sonlandırma ücretlendirmesini biraz detaylandırarak yolumuza devam edelim , yeni başlayan bir gebelikte yani adet günü daha yeni gecikti ise aşağı yukarı 4 haftalık bir hamilelik durumu söz konusudur , ve İstanbul'da yaklaşık olarak ... liraya bebek aldırabilirsiniz. Az daha gecikirseniz yani 5 haftalık olursa ... lira , 6 hafta ise ... tl , 7 hafta olunca ... tl diyerek 10 haftaya kadar çıkabilir , 10 haftadan sonra ise kürtaj yasağı söz konusudur , yani 2014 kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra çocuk aldırmak suçtur.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Vakum kürtaj vakum aparatı ve karmen kanülü yardımı ile yapılır , alet işler , el övünür denecek kadarda alete edevata bağlı bir müdahale değildir , aslında daha çok negarif hava basıncının rolü vardır , işte size kürtajın safhaları

1- Jinekolojik muayene 
2- Obstetrik ultrasonografik inceleme
3- Rahim girişine lokal anestezi uygulanması
4- Hegar bujisi ile collum uterinin dilatasyonu
5- Karmen kanülünün collum uteriye yerleştirilmesi
6- Vakum aparatının karman kanülünün dış ucuna monte edilmesi 
7- Negatif basınç verilerek gebelik kesesinin dışarı alınması
8- Ultrasonla rahim içinde parça kalıp kalmadığının incelenmesi
9- Hastanın yürüyerek evine veya işine geri dönmesi


Kürtaj fiyatları İzmir

İzmir'dede 2014 kürtaj fiyatları aynı istenabuldaki fiyatlandırmaya benzer şekilde hesaplanıyor , kürtaj öncesi jinekolojik kuayene ve ultrason için ayrıca ücret genelde alınmıyor , ama siz emin olmak adına yinede kürtaj randevusu alırken bir sorun.

Kürtaj fiyatları Bursa

Kürtaj fiyatları Bursa'da 2014 yılı itibarı ile İstanbul ve İzmirden aza daha yüksek seyretmektedir , bunun sebebi biraz daha tatile yönelik bir kent olması ve yazlıkçıların başka kentlerden geçici olarak gelmesi olabilir , ama klasik olarak yerli halka hizmet veren kadın doğumcularda nispeten makul kürtaj fiyatları mümkündür.

Kürtaj fiyatları İstanbul

Çocuk aldırma fiyatları İstanbul'da Avrupa yakasında , Anadolu yakasını kıyas alırsak daha uygundur , hem Avrupa yakasında çok daha fazla jinekolog kürtaj merkezi muayenehane bulma şansınız vardır , genel olarak gebelik haftası baz alınarak hesaplanan kürtaj fiyatları yaz aylarınada azda olsa artabiliyor.

Kürtaj fiyatları ne kadar ?

İstanbul'da 2014 yılında kürtaj merkezi muayenehanemizi arayan yüzlerce hasta genelde bize " kürtaj fiyatları nekadar ? " diye soru yöneltiyorlar , demekki bir hizmetin alınıp satılmasında en önemli unsur fiyatmış. Tabi kürtaj ücretini sorduktan sonra genelde kendi özel durumunu zikredip ona özel bir uygulama yapılıp yapılamayacağını soran hastalarda çok oluyor .

Kürtaj fiyatları Ankara

Başkenbt Ankara'da kürtaj fiyatları Kızılay ve Tunus caddesinde konuşlanan jinekologlarda bir miktar daha yüksek olmakla beraber genellikle İstanbul ile aynı ücretlendirme tabloları çerçevesindedir. Yani gebelik haftasına göre fiyat söyleyen jinekologlar sabit fiyata çoıcuk aldırabileceğiniz kadın doğumculardan fazladır.

Kürtaj fiyatları anadolu yakası

İstanbul Anadolu yakası aslında avrupa yakasının nerdeyse yarısı kadardır ve kadın hastalıkları ve doğum uzmanı jinekolog sayısıda doğal olarak daha azdır , bu durum kürtaj fiyatlarınıda yükselme şeklinde etkilemektedir.

Gebelik belirtileri

Adet görüpte cinsel ilişki yaşamakta olan her bayan birgün gebe kalabilir , dolayısı ile İstanbul'da 2014 yılında en son güncellenene gebelik belirtilerini sıralamakta fayda var

1- Bulantı , kusma , başdönmesi gibi klasik ve eski Türk filmlerinde çok yeralan belirtiler herkeste olmayabilir.
2- Aşerme , belli bir gıdaya karşı aşırı istek duyma
3- Kasıklarda bıçak saplanır gibi ağrı
4- Kalçalarda büyüme ve genişleme
5- Göğüslerde gerginlik ve büyüme
6- Şefaf vajinal akıntı
7- Vajinal sıcaklık artışı ve kırmızılık
8- Yüzde lekelenme
9- Çeşitli karakter değişimleri
10- Adet gecikmesi ( en önemlisi )


 Kürtaj fiyatları kadınlar kulübü

Kürtaj fiyatları sadece jinekolog veb sitelerinde değil kadınlar kulübü gibi kadın paylaşım platformalarındada ele alınan konulardandır , ama kadınlar kulübünde tartışılan kürtaj fiyatları genellikle gerçek ücretlerden biraz daha pahalı gösterilmektedir.

Gebelik testi

Cinsel aktivitesi olan her bayan en ufak bir adet gecikmesi durumunda önce gebelikten şüphelenmelidir ve en basitinden eczaneden 15 tl kadar fiyatla satın alabileceği bir idrarda gebelik testini kendine uygulamalıdır. Gebelik testlerinin uygulaması son derece basittir , genelde hepsi birbirine benzemekle berabe üzerlerinde idrar damlatmak için bir hazne bulunur ve kendi idrarnızı damlattıktan sonra 1 dakika içinde haznenin dibinde çift çizgi ortaya çıkarsa gebelik olduğunu gösterir , ama tek çizgi ortaya çıkarsa bu sizin kesin gebe olmadığınız anlamına gelmez , her gün yeniden tekrar etmekte fayda vardır. Gebelik testleri fiyatları ve markalarına göz atalım , aşağıdaki gebelik testlerini eczanelerde bulabilirsiniz.

Fortel gebelik testi 25 tl
Clearbloe gebelik testi 23 tl
Medismart of Swidzerland gebelik testi 18 tl
Certain erken gebelik testi 20 tl
Predictor early erken gebelik testi 7 tl
Fortuna gebelik testi 4 tl
Nova gebelik testi 3 tl
Persona gebelik testi 8li paket 50 tl

Cvp kürtaj fiyatları nedir forum

Kürtaj fiyatları nedir diye forum ortamında birçok paylaşımlar görüyoruz özellikle kadınlar kulübü forumlarında birçok bayan birbirine kürtaj fiyatları nedir diye srup karşıdakide cevap veriyor. Ama nedense ngerçekte uygulanan kürtaj ücretilerinin hep üzerinde rakalmlar konuşuluyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

İstanbul'da bu yaz yani 2014 Haziran ayı itibarı ile garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama olarak .... lira ücretlendirme seviyelerinden başlayıp duruma göre .... lere kadar çıkabilmektedir. Flep yöntemini yapabilen vede özellikle garanti verebilen az sayıda jinekolog bulunmaktadır , kızlık zarı dikimi yani himenoplasti konusunda en iyi jinekologlara ulaşabilmek için google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye yazıp aratabilirsiniz , ... listenin üstlerinde bulacaksınız.


Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve sağlığı uzmanı
Mezuniyet cerrahpaşa tıp fak 1983 - nerdeyse 31 yıllık vakum küretaj ve flep yönemi kalıcı kızlık zarı dikimi tecrübesi konuşuyor

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz

Yorumlar

 1. Hocam 6 hftalık kürtaja gelmek istiyorum , kızlık zarı dikimide yaptırmak istiyorum kürtaj sonrasında kürtaj fiyatları ve kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları beraber olunca indirim oluyomu , üni öğrencisiyim . S. K.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. selam , vakum kürtaj ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini aynı esansta gerçekleştirebiliriz , kürtaj fiyatları + kızlık zarı dikimi fiyatları beraber olunca bir miktar indirimde yapabiliriz.

   Sil
 2. Doktorum bende hemşireyim meslektaş sayılırız, bekar olarak gebe kaldım , size gelsem aynı gün işe devam edebilirmiyim , özel hastaneden izin vermiyorlar en fazla 2 saat. kürtaj sonrası kanama veya ağrı olurmu , birde 5 haftalık sanıyorum kürtaj fiyatı nedir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hemşire hanım , siz hiç merak etmeyin kürtajınız 20 dakikada biter ve aynı gün işinizin başına geçip çalışmaya devam edebilirsiniz , hiç sıkıntınız olmaz. Kürtaj fiyatları güncel rakamlar için asistanımı arayabilirsiniz 0212 227 5519 - 0532 221 3007 esra

   Sil
 3. Dr. Turgay bey 12 gün önce adet olmam gerekiyordu olmadım , gebelik testi çift çizgi çıkıyor bir silik ama , sabahları mide bulantısıda var sizce hamile olma ihtimalim yüzde kaçtır , size gelsem kürtaj fiyatları kaç paraya halledersiniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. %99 hamile gibi görünüyorsunuz , ama ultrasonla bakılınca net olarakta ortaya koyabiliriz , kürtaj fiyatı için asistanımı arayınız 0212 227 5519 - 0532 221 3007

   Sil
 4. Yaş sınırlamasi var mi kurtaj icin. Ozel kliniklerde yok diye duymustum ? Acil yardım

  YanıtlaSil
 5. 20 Ağustos 02:07 - k1408202122: Iyi geceler
  20 Ağustos 02:07 - k1408202122: Hocam
  20 Ağustos 02:10 - k1408202122: K.bakmayin gecenin bu yarisinda rahatsiz ettim internette 24 saat vatsap hizmette yazilmis
  20 Ağustos 08:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  20 Ağustos 10:33 - k1408202122: Hocam 2 ay once sevgilimle birlikte oldum sonrasinda adet gordu ama 3 gun surdu. Sonrasinda test yapti bi defa negatif cikti ve 10 gun ince gene birlikte olduk bu ayin 21 de adet olmasi gerekio ama adet olmadan agri olmasi gerekiomus agrisi yok midem agriyo ve bulanio dio lutfen bi yardimci olurmusunuz
  20 Ağustos 10:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Test yapın ama 10 gün sonra
  20 Ağustos 10:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Adet günü geçsin
  20 Ağustos 10:37 - k1408202122: Ilk seferden bisey olmamistir umarim bnm kafami karistran adeti 3 gun surdu hocam simdi test yapsak saglikli olmaz mi kurrtaj yaptirma zamni gecio hocam biraz bilgi verin size zahmet
  20 Ağustos 10:38 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Önceki dönemden gebelik varmı diye şimdi hemen yapabilirsiniz test
  20 Ağustos 10:39 - k1408202122: Bi defa yapti negatif cikti
  20 Ağustos 10:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bugunlerdemi
  20 Ağustos 10:41 - k1408202122: Yok iki ay onceki iliskimizden 1 ay sonra 1 test uyguladi negatif cikti
  20 Ağustos 10:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bugunde yapın
  20 Ağustos 10:42 - k1408202122: Tmm hocam sonra ama yarin adet gunu sonucu etkiler mi
  20 Ağustos 10:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: eski döneme bakmak için buhunki
  20 Ağustos 10:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yeni dönem adet gwcikmesinden 7 gün sonra bakılır
  20 Ağustos 10:44 - k1408202122: Tmm hocam sagolun
  20 Ağustos 10:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e
  20 Ağustos 10:45 - k1408202122: Hocam ankarda yazihaneniz veya bize yardimci olabilecek bi tanidiginiz var mi
  20 Ağustos 10:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tunus caddesinde yerimiz var
  20 Ağustos 10:47 - k1408202122: Tmm hocam ne zamnlari orda oluyosunuz bide ilk geldigimizde hamileyse kurtaj hemen yapabilirmisiniz izin sikinti bide bize maliyeti ne olur
  20 Ağustos 10:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bayan yaşı kaç
  20 Ağustos 10:55 - k1408202122: 21
  20 Ağustos 10:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hemen kürtaj olabilir varsa
  20 Ağustos 10:57 - k1408202122: Tmm hocam ne kadr ucret getrmemiz gerekio en fazla 8 haftalik tam adres ve haftanin hangi gunleri ve saat kac aralarinda gelmemiz gerekio
  20 Ağustos 10:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: en erken cumartesi yer var
  20 Ağustos 10:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: randevu veriyoruz
  20 Ağustos 11:00 - k1408202122: Tmm bu numaradan randevu alabilirz demi hocam
  20 Ağustos 11:00 - k1408202122: Bide ucret ne kadar olabilir
  20 Ağustos 11:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sadece muayene xxx tl
  20 Ağustos 11:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kürtaj olursa haftaXxxxtl
  20 Ağustos 11:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kürtajda muayene ücreti alınmaz
  20 Ağustos 11:04 - k1408202122: Toplam hepsini ypsak her ihtimale karsi getrcem 1 haftaya kadar
  20 Ağustos 11:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam randevu için önceden arayın
  20 Ağustos 11:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kurtajfiyat.blogspot.com
  20 Ağustos 11:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kürtaj ayrıntıları var blogda
  20 Ağustos 11:06 - k1408202122: Tmm hocamm sagolun
  20 Ağustos 11:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: blog adresi tıklanabilir link şeklinde çıktımı
  20 Ağustos 11:07 - k1408202122: Evet hocam. Test yaptirmak icinde randevu gerekiormu
  20 Ağustos 11:07 - k1408202122: xxx tl yazio
  20 Ağustos 11:07 - k1408202122: Test ucreti ne kadar
  20 Ağustos 11:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ecxanede xx tl
  20 Ağustos 11:08 - k1408202122: Hocam onu demiorum sizin yazihanede kan testi
  20 Ağustos 11:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet xx tl
  20 Ağustos 11:10 - k1408202122: Tmm hocam olmazsa sizin orda yaptririm iyi gunler hocam cok tesekkur ederim
  20 Ağustos 11:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

  YanıtlaSil
 6. Kürtaj Ücretleri: Turgay bey günaydın müsaitmisiniz
  19 10 2015, 09:03 - Kürtaj Ücretleri: Ben size bişey danışmak istiyorum 79 doğumluyum evli değilim normalde buayın 17 sinde adet olmam gerekiyodu fakat ikigün geçti hala olmadım hamile kalmış olabilirim diye düşünüyorum fakat hamilelik belirtileride aslında yok gibi göğüslerimde şişkinlik ağrı acıma hiçbiri yok mide bulantısı baş dönmeside yok ama ben yinede korkuyorum kan tahlili yaptırıcam şayet hamileysem kürtaj fiyatınız nekadar öğrenebilirmiyim
  19 10 2015, 09:09 - Kürtaj Ücretleri: Çok teşekkürler ben bugün kan tahlilimi yaptırıcam şayet hamileysem mutlaka size gelmek istiyorum gerçi benim maddi durumum çok ii değil ama fiyatlarınız uygunmuş sizi arıycam turgay bey teşekkür ederim
  19 10 2015, 09:10 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2017

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj fiyatları