Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık zarı dikimi
İstanbul'da 2014 yılı kızlık zarı dikimi fiyatları .... lira gibi ücretlerden itibaren başlayıp duruma göre .... liraya kadar çıkabiliyor , kızlık zarı dikiminde en fazla sonuç garantisi aranıyor ve İstanbul'da az sayıda jinekolog garantili olarak zar dikiyor . Bizede ulaşan sorular arasında sıkılıkla kızlık zarı diktirme fiyatları ne kadardır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi garantisi kaç senedir , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girerken nelere dikkat etmek gerekir ? şeklinde oluyor . Kızlık zarı dikiminde garanti konusunda gelinde sadece dikim konusunda büyük tecrübesi olan ve hergün birden fazla kızlık zarı dikimi gerçekleştiren kadın doğum uzmanları garanti verebiliyor , bu konuda sizinde kafanız karıştı ise siz en iyisi eski dostunuz google'a başvurun , açın google'ı ve yazın : " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye , listeyi inceleyin , bu arada ... listenin başlarında göreceksiniz :) Kızlık zarı dikimide aslında herşeyden daha öenmli olna bir hususta gizliliktir , zar diken en iyi jinekoloğada gitseniz yaptırdığınız dikim işlemi ortaya çıkarsa hiç kıymeti kalmaz. Zaten hasta haklarına göre yaptıracağınız tüm jinekolojik işlemleri gizleme hakkınız var ama .. .. gibi , ..gibi sağlık kuruluşları yapılan tüm işlemleri .. işliyorlar ve sizin sicilinizde hangi işlemlerden geçtiğiniz kaydedilmiş oluyor , ama derin bir nefes alın ve rahatlayın ki özel muayenehaneler .. değiller ve sizin istediğiniz tüm gizlilik kuralları uygulanabilir. Bu arada bizimkide özel muayenehane olduğu için ..değiliz. Kızlık zarı dikimi hakkında kafanızda çok soru ver biliyorum , tüm sorularınızın cevaplarını internetten tek tek toplamak cımbızla epilasyon yapmaya benzer , siz en iyisi bize telefon açın , gece gündüz , cumartesi pazar farketmez ne zaman isterseniz arayabilirsiniz , sorun değil , 0212 227 5519 sabit muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır . Ben gün boyunca hastalarımla ilgileniyorum ama kıdemli asistanım Esra hanım tüm aramaları cevaplıyor , sıcak yaklaşımları ile sizi rahatlatacağına eminim. Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya anlatıyor.

Flep yöntemi

İstanbul'da sadece 2014 yılı değil , tüm 2000'li yıllarda en fazla tutulan kızlık zarı diktirme metodu hep flep yöntemi oldu , şu anda hastaların %90'ı flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıyorlar. Geçici kızlık zarı dikimi artık nadiren yapılır oldu , sadece yumurta kapıya gelince karar veren bayanlara önerilebilir , yani birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gerekenler. Neyse flep yöntemini anlatmaya devam edelim .

Flep yöntemi avantajları :
1- Kullanım süresi yoktur , cinsel ilişkiye girmezseniz hayat boyu bakire kalırsınız .
2- Orijinal kızlık zarındna farkı olmaz , gerek görünümü gerekse fonksiyon olarak aynıdır.
3- Cinsel ilişkiye girildiğinde penisin 2 cm kadar vajinaya girmesi ile kızlık zarına dayanır ve daha ileri itilirse kızlık zarı yırtılır , zar üzerinde bulunan kan damarlarıda parçalanır ve mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.
4- Operasyon 25 dakika gibi kısa sürede yapılır ve lokal anestezi uygulandığı için dikim esnasında acı çekmezsiniz .
5- Dikim sonrası masadan kakarak yürüyüp gidebilir , sosyal hayatınıza veya çalışıyorsanız iş hayatınıza aynı gün geri dönebilirsiniz.

Flep yöntemi nasıl yapılır ?
İstanbul'daki hastalarımızın en sık sorduğu sorulardan biride flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır şeklinde oluyor , sanırtım bazıları alacak aynayı eline , diğer elinde iğne iplik kızlık zarını kendisi dikecek :)
Flep yöntemine vajina girişinin lokal anestezikle uyuşturulması ile başlanır , daha sonra vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılır ve flebin bir ucu duvarda bırakılarak diğer ucu kızlık zarı ringine dikilir , vajinal açıklığı fazla olan bayanlara aynı işlem karşı duvarada yapılır ve bunada çift flep yöntemi denir. Büyük penisli bir partnerle aşırı cinsel ilişkiye girmiş bayanlarda vajina genişlemiş olabilir , bu durumda doğal yapısını kazandırmak için kızlık zarı dikimi ile aynı seansta birde vajina daraltma uygulanır böylece bakirelik her yönü ile geri kazandırılır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

İşte bu noktada jinekoloğun tecrübesi ve vaka sayısı konuşur , ... bir ..size bu konuda garanti veremez , ama hayatı kızlık zarı dikmekle geçmiş olanlara sonuna kadar güvenebilirsiniz . Yani kızlık zarı dikimi kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , özellikle flep yöntemi zaten orijinal kızlık zarından farksızdır ve cinsel ilişkiye girince mutlaka kanama olur.

Kızlık zarı diktirenler 

Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını internette blmanız çok zordur , bilirsiniz zaten son derece gizli tutulan bir işlem bu , kalkopta kimse size ben şu jinekoloğa gittim çok güzel dikiyor hiç anlaşılmadı , gerekde gecesi harika geçti demez. Hatta en yekın arkadaşınız bile kızlık zarını diktirir ama sizin haberiniz olmaz , bu iş böyledir.

Kızlık zarı dikimi sonrası

Bekaret zarınızı diktirdikten sonra hemen masadan kalkıp hayatınıza geri dönebilirsiniz , herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız , 20 gün kadar yani dikişler iyileşinceye kadar aşağıdaki davranışlardan kaçının :

1- Flep yönteminde cinsel ilişkiye girmek için 20 gün bekleyin , geçici kızlık zarında hemen aynı gün cinsellik yaşayabilirsiniz. Ama geçici dikimdede en fazla 3 gününüz olduğunu unutmayın. Flep yönteminde sonsuz zamanınız olacaktır.
2- Dikim sonrası 1 ay ata , bisiklete binmeyin.
3- ilk 20 gün plates benzeri aşırı bacak açma gerektiren sporları yapmayın.
4- ilk 10 güm banyonuzu ayakta duş şeklinde yapın.
5- ilk 20 gün dolu su damacanası gibi ağır yük kaldırmayın.

Esnek kızlık zarı

İlk bakışta avantaj gibi görünen kızlık zarının esnek olması evlilik söz konusu olunca birçok bayanın başına dert olmaktadır . Kızlık zarının üzerinde doğal olarak bulunan ve adet kanının geçmesine yarayan minik deliklerden birinin aşırı büyük olması durumunda esnek kızlık nzarından bahsedilir , penisin vajinaya girişinde sorun olmaz ama kızlık zarı tam olarak yırtılmadığı için kanama olmaz , sadece içten ayrışmalar olur. Bu durumu düzeltmenin en kolay yolu flep yönetmi kalıcı kızlık zarı dikimidir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum Uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 - tam 31 yıllık kızlık zarı dikim tecrübesi konuşuyor :)

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.

Yorumlar

 1. Kürtaj fiyatları 8 haftalık gebelik için nakadardır. muayene içindemidir ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba kürtaj fiyatları gebelik haftasına göre artmaktadır , ultrasonla bakılınca kaç haftalık olduğunu günü gününe ortaya çıkartırız , güncel fiyatlarımız için 0212 227 5519 - 0532 221 3007 asistanım esrayı arayın. ve kürtaj ayrıntıları için http://kurtajfiyat.blogspot.com sitemizi inceleyebilirsiniz.

   Sil
 2. Flep Yöntemi Fiyatı: Merhaba
  19 10 2015, 00:27 - Flep Yöntemi Fiyatı: Bisey sorcam
  19 10 2015, 00:28 - Flep Yöntemi Fiyatı: İnternetten bisey ler arastirirken gordum numara
  19 10 2015, 00:29 - Flep Yöntemi Fiyatı: Kizlik zari flep yontemi fiyati ne kadar gecici yontemin fiyati ne kadar

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2017

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj fiyatları