kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 yılı Mayıs başlarında kaç paradır , flep yöntemi nedir , kalıcı kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı dikimi kaç dakika sürer , sonrasında acı veya ağrı olacakmı , kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır , en garantili kızlık zarı dikimi yöntemi nedir , kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı , kürtaj fiyatları kaç liradır ? diyerek arayan hastalarımız için geniş açıklamalarla bu yazıyı hazırladım , çoğu bayan bekaret zarı hakkında birşeyler sormaya çekiniyorlar , utanıyorlar , ama muayenehaneye geldiklerinde karşılaştıkları hasta trafiğini görünce ve bu durumların ne kadar normal olduğunu bizzat müşahade ediyorlar , ayrıca zaten jinekolojide gizlilik esastır , yani aramızda geçen görüşmeler veya size yapılacak olan kızlıkzarı dikmimi veya vakum kürtaj gibi kadın doğum müdahaleleri kesinlikle gizli kalmaktadır , ... işlenmez merak etmeyin. Sizinde aklınızı kurcalayan birşeyler varsa hiç durmayın , gece gündüz farketmez arayın bizi , biarn önce çözüm bulalım , rahatlayın , hayata kaldığınız yerden güvenle devam edin .

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılı Mayısın 4'ü itibarı ile İstanbul ve Ankara'da en garantili metod olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... lira seviyelernden başlar ve az çok yükselerek bazı kızlık ziken yerlerde ... tl ye kadar çıkabilir , ama dahada yüksek fiyat isteyenlere hayır demenizi tavsiye ederim.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi son 10 yılda yaygınlaşmış olan en garantili dikim metodudur , dikişler iyileştikten sonra full orijinal bir kızlık zarınız olur , annenizden doğdunuzdaki zarla aynıdır , peki kızlık zarını nasıl dikiyoruz ? lokal anstezi ile 25 dakika süren dikim işleminde önce vajina girişi uyuşturulur ve vajina yan duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası kızlık zarı ringine dikilir , dikim esnasında acı veya ağrı duymazsınız , diktirdikten sonrada herhangi bir sıkıntınız olmaz , hatta işlem tamamlanınca masadan kalkarak direkt olarak yürüyerek işinize gücünüze geri dönebilirsiniz sıkıntı olmaz . Dikişler 20 günde iyileşir ve dikiş izi kalmaz . Alttan yepyeni ve full orijinal kızlık zarı ortaya çıkar , artık cinsel ilişkiye hazırsınız , isterseniz hemen isterseniz yıllar sonra cinsellik yaşayın mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Yani Türk filmlerindeki gerdek gecesi ve kanlı çarşaf manzarası geleneksel olarak yaşanır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Zaten anlaşılacak olsa kimse yaptırmazdı , hergün yüzlerce genç bayan kızlık zarını diktiriyor ve beyaz bir sayfa açarak hayatlarında değişiklik yapıyorlar ve bu yıllardır bu şekilde , hatta inanmazsınız , kızlık zarı dikimi nerdeyse 100 yıldır yapılıyor, tabii şimdiki teknolojik yöntemler yerine son derece ilkel yöntemler uygulanıyormuş ama aaç aynı sonuçta. Uzun lafın kısası kızlık zarınızın dikilmiş olduğu kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj görüntüleri

Kürtaj

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri