Kürtaj Fiyatları

Kürtaj
8 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul ve Ankara'da kürtaj fiyatları kaç paradır , vakumlu kürtaj nasıl yapılır , ağrı veya kanama olur mu , kürtaj sonrası cinsel ilişkiye kaç gün sonra girebilirim , en iyi kürtaj doktoru kimdir , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı nedir , garantisi kaç yıldır , çift flep yöntemi ile normal flep yöntemi arasında ne fark vardır? gibi birçok soru alıyoruz. Plan dışı gebeliklerin çoğu heniz evli olmayan yani bekar insanların başına geliyor , sakınılan göze çöp batar derler ya hah onun gibi birşey buda sanıyorum , zaten insanlar gebe kalmaktan had derecede korkarken genelde korktukları başlarına gelir ve hamilelik durumu ortaya çıkar , hatta son derece nadir ihtimaller bile sizin başınıza gelmiştir eminim , sanırım gebelik siiz en beklemediğiniz bir zaman diliminde yakalamak için pusu kurmuş durumda. Hatta bekareti bile bozulmamış bayanlar geliyor gebe olarak , birde bu insanların şaşkınlıklarını düşünün , kilot üzerinden sürtünmeyle gebe kalanlarda çok oluyor . Herneyse şöyle veya böyle bir şekilde gebe kaldınız , artık çaresi neyse onu düşünmek durumundasınız , ama ince sizden ricam hamileliği gerçekten sonlandırmak istiyormusunuz ona kesin olarak karar vermeniz ve kafanız full net olması gerekir , tamma ben eminim kesin aldıracam derseniz okumaya devam edin, hayır ben gebeliğe devam edeceğim derseniz yine gelin bu seferde gebeliğinizi takip edelim , ama kürtaj düşünüyorsanız doğru malakeyi okuyorsunuz . Kafanızdaki tüm soruları bu makalede cevaplıyoruz veya gece gündüz veya cumartesi pazar farketmez telefonla arayın bizi canlı canlı görüşelim , 0212 227 5519 sabir muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz daima açıktır , gerçi telefonlara direkt ben bakamıyorum , mesai saatlerimde genelde full hasta başındayım , ama kıdemli asistanım Esra hanım yıllardır yanımda çalışıyor ve konu hakkında geniş bilgisi var , arayanlara o cevap veriyor , ama acil bir durum varsa banada bağlattırabilirsiniz sorun olmaz. Bu arada gerek kürtaj konuusnda gerekse kızlık zarı dikimi konusunda konuştuğumuz herşey tamamen gizli kalacak söz veriyoruz , ayrıca size yapılacak işlemleride ... işlemiyoruz , merak etmeyin yarın öbürgün karşınıza çıkmaz , zaten özel muayenehane olduğumuz için ... değiliz. Bu arada hangi jinekolğa kürtaj yaptırsam diye ikilemde kaldıysanız çok kolay bir yöntem söyleyeceğim , açın google'ı , yazın " en iyi kürtaj doktoru " diye listeyi inceleyin , ... üst sıralarda göreceksiniz , yani içiniz rahat etsin doğru adrestesiniz . Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.

Kürtaj fiyatları

İstanbul veya Ankara , hadi İzmiride katalım , büyük şehirlerde 2014 kürtaj fiyatları geleneksel olarak hamilelik haftasına göre değişiyor , tabii önce kaç haftalık hamile olduğunuzu net olarak bilmeniz gerekiyor , gerçi kürtaja geldiğinizde ultrasonla günü gününe tespit ediyoruz ama olsun siz yinede ona göre kürtaj fiyatı alacaksınız , gebelik süreci hesaplanırken cinsel ilişkiye girdiğiniz günden itibaren saymaya başlamayın , son adet tarihinizin ilk gününden itibaren hesaplamanız gerekiyor. Daha pratik olarak adetiniz geciktiği zaman en az 4 haftalık hamilesinizdir ve İstanbul'da en küçük gebeliğin kürtaj fiyatları ... tl civarıdır , 5 haftalıksa ... tl , 6 haftalıksa ... tl şeklinde gider.

Kürtajda başka masraf çıkar mı ?

2014 yılında İstanbul'da birçok kürtaj merkezi muayenehanede yada kürtaj yapan doktorda çocuk adırmadan önce yapılan jinekolojik muayene ve ultrason tetkikleri için ek bir ücret istemezler, ama siz yinede emin olmak için sorun ne olur ne olmaz.

Kürtajda anestezi :
Vakum kürtaj en güvenli ve acısız bebek aldırma metodudur ve vakaların %90 ı vakumla kürtaj edilir , aynı zamanda işlem çok kısa sürer ve sonrasında kanama veya ağrı şikayetide pek olmadığı için hastalar tarafınca çok beğenilir , vakum kürtaj uygulamasında geleneksel olarak lokal anestezi yapılır , yani sadece işlem yapılacak olan rahim girişi uyuşturulur , bilinciniz açık olur , kürtaj esnasında konuşabilirsiniz , hatta telefonla görüşenler bile oluyor , ayrıca işin bir güzel tarafıda İstanbul'da birçok kürtaj merkezi muayenehanede lokal anestezi için ek bir ücret istemezler .
Ama ben tamamen uyutularak kürtaj olmak istiyorum , ben genel anestezi ile çocuk aldırmayı tercih ediyorum derseniz İstanbul'un birçok semtinde sizden ek olarak yaklaşık .... .... tl kadar ek bir ücret daha isteyeceklerdir.

Kürtaj sonrası

Korkmayın eskisi gibi kürtaj sonrası halim ne olur gibi bir endişe artık günümüzde söz konusu değil , vakum kürtaj sayesinde artık hasta 10 dakikada kürtaj oluyor , hemen masadan kakıyor , yürüyüp hayatına geri dönüyor , çalışıyorsa aynı gün yine işinin başına geçiyor , sanki hiç birşey olmamış gibi , yada adet görüyor gibi. Vakum kürtajda rahim içine herhangi bir tıbbi cihaz sokulmadığı için kürtaj sonrası kanama veya ağrı şikayetide olmuyor , yalnız kürtaj sonrası 10 gün kadar cinsel ilişkiye girmeyin , enfeksiyon riski ortaya çıkmasın. Tekrar adet görmeye ne zaman başlayacağım diye soruyorsanız , 40 gün kadar beklemeniz gerekecek , kürtaj sonrası banyonuzu ayakta duş şeklinde yapın , küvete oturmayın , denize , havuza , göle , nehre 10 gün girmeyin.
Kürtaj sonrası hamile kalabilirmiyim , tekrar çocuğum olur mu ? gibi sorularnız varsa , hiç merak etmeyin , ne zaman isterseniz yine bebek yapabilirsiniz .

Kızlık zarı dikimi

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı , sonuç garanti edilebilen bir yöntem olarak son 10 yılda çok popüler oldu ve nerdeyse 2014 yılında kürtaj fiyatlarından daha fazla kızlık zarı dikimi fiyatı sorulur oldu . Gerçektende flpe yöntemi bekaret dikimi harika bir metod , 20 gün içinde dikişler iyileşiyor ve altından gerçektende pırıl pırıl yeni kızlık zarı çıkıyor , istediğiniz zaman kullanabilirsiniz , ister hemen , ister yıllar sonra , artık orası size kalmış. İşlemde çok basit ve diktirdikten sonra yürüyüp hayatınıza dönebilirsiniz , kimseler dikilmiş olduğunuzu anlayamaz , cinsel ilişkiye girdiğinizde ise bakire iken nasılki kan geliyorsa aynı o şeklide kızlık zarı kanaması olacaktır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da Avrupa yakası ve Anadolu yakasında en geçerli yöntem olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı üç aşağı beş yukarı .... liradan başlar ve  ....tl ye kadar çıkabilir , dahada yüksek ücret isteyenlere güvenmeyin , onların kendilerine güvenleri olsaydı zaten olması gereken fiyatlardan yaparlardı :) , bu arada kızlık zarı dikimi konusunda hangi jinekologa gitsem , kim daha iyidir diye tereddütte kaldıysanız yine her zamanki gibi Google'ı açın ve yazın " kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir " diye , çıkan listeyi inceleyin , en üstlerde ....göreceksiniz , nerdeyse 30 yıldır kızlık zarı dikiyorum , siz daha doğmadığınız yıllarda ben hymenoplasti yapıyordum :)

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( tam 31 yıllık kürtaj ve kızlık zarı dikimi tecrübesi :)

0212 227 5519 - 0532 221 3007 
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.

Yorumlar

 1. Kızlık Zarımın Ne Zaman Bozulduğu: Size bişey sormam la iz doktor bey
  18 10 2015, 22:03 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  18 10 2015, 22:14 - Kızlık Zarımın Ne Zaman Bozulduğu: Hastaneye gittmizde kızlık zarının ne zaman bozulduğu anlasiliyomu
  18 10 2015, 22:15 - Kızlık Zarımın Ne Zaman Bozulduğu: ?
  18 10 2015, 22:44 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Son 10 günde ise
  18 10 2015, 22:45 - Kızlık Zarımın Ne Zaman Bozulduğu: Benim kızlık zarim 1 sene önce bozuldu. Yarın doktora gitsem ne zaman bozulduğu ortaya cikarmi
  18 10 2015, 22:45 - Kızlık Zarımın Ne Zaman Bozulduğu: ?
  18 10 2015, 22:52 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Eskiden bozulmuş olarak çıkar net tarih verilemrz
  18 10 2015, 22:53 - Kızlık Zarımın Ne Zaman Bozulduğu: Peki her doktor eskiden bozulduğunu soylermi
  18 10 2015, 22:58 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  18 10 2015, 22:59 - Kızlık Zarımın Ne Zaman Bozulduğu: Peki teşekkür ederim bilgileriniz içi
  18 10 2015, 23:17 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2017

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj fiyatları