Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2019

Avrupa yakasında kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 yılında İstanbul , Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin merkezi semtlerinde nekadardır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi garantisi kaç senedir , kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır , geçici kızlık zarı dikimi hangi durumlarda yapılır , kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor ? ve benzeri sorular nerdeyse kürtaj fiyatlarıyla ilgili sorulardanda fazla gelmeye başladı , ama merak etmeyin bu durum sadece sizin başınıza gelmiyor , her gün İstanbul'da yüzlerce bayan kızlık zarını diktiriyor , yolda yürüyen bayanların bazılarının kızlık zarı dikilmiş olabilir bunu bilemzsiniz , kimse size ben kızlık zarımı diktirdim diye anlatmaz , bu bir bayanın sadece kendisinin bildiği derin bir sırdır , o yüzden diktirecem diye utanmayın , sizinde içinde bulunduğunuz sessiz bir kalabalığın içinden sadece bir kişisiniz , rahat olun , eski ilişkilerden kalma izleri bedeninizde bir dövme izi gibi taşımak zorunda niye olasınız , filmi kalıcı olarak başa sarma olanağınız olduktan sonra sizi kim tutabilir. Bekaret diktirme yani hymenoplastiyle ilgili bize istediğiniz herşeyi danışabilirsiniz Turktelekom sabit muayenehane telefonumuz ve  Turkcell mobil cep telefonumuz gece gündüz açıktır , merak etmeyin telefonlara genelde tecrübeli ve kıdemli asistanım bakıyor , sıcak ses tonu sizi rahatlatacaktır. Ayrıca tüm konuşulanlar gizli kalacak sakın steress yapmayın , bize yaptırdığınız kızlık zarı dikimi veya başka bir müdahale ... işlenmiyor , zaten özel muayenehane olduğumuz için ... değiliz. 30 küsür yıldır kızlık zarı dikiyoruz ve artık sadece Türkiye'de değil Avrupadada birçok şehirde ünümüz yayılmış ve diktirmek için uçakla Köln'den gelen bir hastaya ...nasıl buldunuz dedim , hocam google'da " kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir "diye yazdım .. çıktı dedi, demekki dikim yaptığımız hastalarımızın olumlu tavsiyeleri bizi bu noktaya getirmiş .

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılında kızlık zarı diktirme fiyatları İstanbul , Ankara ve İzmir gibi metropol şehirlerde üç aşağı beş yukarı değişik rakalmalra tekemül etsede gelen oarak ...tl lik taban fiyatlardan başlar ve ... tl ye kadar yükselebilir , bu ücretler flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için olması gereken gerçekçi fiyatlardır , bun ücretlerin üzerinde fiyat isteyenler genelde nadiren kızlık diken tecrübeside ona göre daha az olan jinekologlardır , dolayısı ile güvenli dikim için tercih edilemezler , ayrıca çok ucuza dikim yapabilecek olan kızlık zarı diken yerlere gelince , onlarada pek güvenmeyin derim , nasıl ki müşterisi çok olan ve kalabalık olan lokantalarda taze ve kaliteli yemekler bulunuzacağı gerçeği kadın doğumcunun tecrübesine uyarlanıncada benzer çıkarımlarda bulunabilirsiniz .

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

2019 yılı için telefon açanların dörtte biri bu soruyo soruyor , doktor bey kızlık zarı diktireceğim ama belli olur mu , cinsel ilişkiye girdiğimde zarımın dikilmiş olduğu anlaşılır mı , ameliyat ipliği sarkarmı , dikiş izleri olur mu , sevgilim vajinamı yakından incelese anlayabilirmi gibi birçok soru geliyor . Ama içinizi rahatlatabilirim , siz hiç merak etmeyin kesine yakın ihtimalle belli olmaz , özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 20 günlük iyileşme süresinden sonra full orijinal olur ve sizin genç kızlık zarınızla aynı hale gelir , anneniz baksa anlayamaz :) , dikiş izi kalmaz , kullanılan ameliyat iplikleri 20 gün içinde eriyerek kaybolur.

Esnek kızlık zarı 

Bazı bayanlarda kızlık zarı esnek olabiliyor , aslında daha ziyade normalde hymen üzerinde bulunan ve adet kanamasının akmasına izin veren deliğin olması gerekenden daha büyük olması durumuna halk arasında esnek kızlık zarı deniyor . Penis rahatlıkla o delikten vajinaya girebiliyor , cinsel ilişkide kanama olmuyor ama kızlık zarı içeriden ayrışıyor , aslında bekaret bozlumuş oluyor , bu durumda çok hastamız oluyor ve çözüm olarak onlara flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapıyoruz .

Yapay kızlık zarı

Bence şarlatanlıktan öte bişey olmaz , kızlık zarı dikiminde amaç bir bayanı genç kızlık günlerine geri götürmek ve kaybettiği bekaretini orijinal olarak geri kanzandırmaktır , internette ... tl fiyatla satılan yapay kızlık zarı tamamen saçma ve çokta komik bir üründür , plastik bir torbada kırmızı boya vajinaya konacak ve penis darebesiyle poşet patlayacak penis kırmızıya boyanacak , nerde kaldı bunun doğallığı , ayrıca buna kim inanır , belki görme engelli bir sevgiliniz varsa onu ikna edebilirsiniz .

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj görüntüleri

Kürtaj

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri