En İyi Kürtaj Doktoru

İstanbul'da en iyi kürtaj yapan doktor kimdir , kürtaj fiyatları kaç paradır , en uygun fiyatlara nerde kürtaj yapılır , kürtaj yapan yerler ve kürtaj yapan hastanelerde SGK kayıtlarına işlenir mi , genel anestezi ile kürtajda fiyat farkı nekadardır , vakum kürtaj videolarını izlemek istiyorum nerde bulabilirim , kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , garantisi varmıdır ? diye sorular geliyor , kürtaj merkezi muayenehane telefonlarımız hergün yüzlerce defa çalıyor , geçenlerde İsviçre'de yaşayan Türklerden kürtaj hastam geldi , bende merak ettim ta İsviçrelerden .. nasıl buldun diye , .. internetten buldur , google'a " en iyi kürtaj doktoru " diye yazdım ve ilk sayfada ... o şekilde asistanınız Esra hanımla bağlantıya geçtim ve atladın uçağa geldim dedi . Evet gerçektende 30 yıldır bu işi aynı yerde yaptığımız için tedavi ettiğimiz binlerce hastanın olumlu referansları bizi zirvelere taşımış demekki , tabii sadece tek faktör bu değil , özellikle Avrupada vakum kürtaj fiyatları ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'a göre nerdeyse 10 kat daha pahalı olduğu için gurbetçi Türk soydaşlarımız ve tanıdıkları Avrupalılar bize gelebiliyor . Sadece Avrupa'dan değil Arap ülkelerinden ve Afrikadanda birçok hastam geliyor , biz çılgın Türkler dünyanın dört bir yanına yayılmışız demekki :) , hatta oralarda yabancılarla evlenmişiz ve gelen çiftlerden biri yerli diğeri yabancı oluyor genelde , kürtaj veya kızlık zarı dikimi her neyse işlemleri bitince çok teşekkür ediyorlar , sanırım Türkiye'de bu kadar kaliteli sağlık hizmeti olabileceği hiç akıllarına gelmezdi :) her neyse kadın doğumla ilgili merak ettikleriniz için bizi gece gündüz demeden arayabilirsiniz , cevap veremezsek meşguluzdur , ama siz mesaj atın veya WhatsApp'tan yazın biz size cevap veririz , zaten ben genelde hastalarımın başında oluyorum ve telefonla uzun konuşacak vaktim pek olmuyor.

Kürtaj fiyatları

2019 nisan 29 tarih itibarı ile İstanbul ve Ankara gibi işlek şehirlerde kürtaj ücretleri sıklıkla gebelik haftasına bakılarak hesaplanıyor , yani en düşük fiyat genelde 600 tl oluyor , ama haftaya göre bu fiyat havalanıyor , en baştan duşunursek 28 günde bir adet gören sağlıklı ve cinsel aktif bir bayanın 2 günden daha fazla adetinin gecikmesi durumudan büyük ihtimal bir gebelik söz konusu olur ve idrarda yapılan bir gebelik testi ile çift çizgi çıkarsa garanti hamilesinizdir , bu durumda hafta olarak en az 4 haftalık olduğunuzu söyleyeyim , sakın ola cinsel ilişkiden itibaren hesaplamaya kakmayın , eksik çıkartırısınız , son adet tarihinizin ilk gününden itibaren saymaya başlamak gerekiyor , bu neden bu kadar önemli dersiniz , 2019 kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kürtaj olmak kesinlikle yasaklanmıştır , yani gecikirseniz doğurmak zorunda kalırsınız . Çocuk aldırma fiyatları 4 haftadan başlıyor , 4 haftalık ... tl , 5 haftalık ...lira , 6 haftalık ... tl şeklinde ilerliyor.
Kürtajda acaba başka maliyetlerde varmıdır diye soruyorsanız onlarında anlatalım , bebek aldırmadna önce her kadına yapılan jinekolojik muayene ve ultrason gibi incelemeler için geleneksel olarak birçok kürtaj merkezi özel muayenehanede ek bir ücret istemezler ama sadece muayene ve ultrasona girecekseniz tabiiki ücret isteyeceklerdir , ayrıca size ek masraf açabilecek başka bir konuda kürtajda anestezi metodlarıdır , vakum kürtajınızı lokal anestezi ile yani sadece işlem yapılacak olan rahim girişinin uyuşturulması ile yaptıracaksanız ek bir para ödemezsiniz , ama ben genel anestezi ile kürtaj istiyorum , yani tamamen uyuturak çocuk aldıracağım derseniz İstanbul'da birçok kürtaj merkezi muayenehenede size ek olarak ... tl kadar ek bir ücret kesilecektir.

Vakum kürtaj nasıl yapılır ?

2019 verilerine göre dünyadaki en güvenli ve acısız bebek aldırma metodu olarak vakumlu kürtaj geçiyor , gerçektende gebelik sonlandırma olayını prizden fişi çıkartmak kadar kolaylaştıran ve kürtaj sonrasıda çok daha büyük konfor sağlayan bir metoddur , eskiden kürtaj olmak gerçekten korkutucu bir cerrahi girişimken , artık günümüzde işten öğle tatilinde gelinip , kürtaj sonrası yani öğleden sonra işe devam etmek kadar kolay bir müdahale haline geldi , vakum kürtaj video izlemek isterseniz ben yardımcı olamam çünkü kürtajın videoya çekilmesi ve internette yayınlanmasını etik olarak doğru bulmuyorum, ama zaten ben size kürtaj nasıl yapılır vakum kürtaj metodunu izah edeceğim ve öğreneceksiniz : muayene ve ultrason sonrası hastanın rahim girişi lokal anestezik ilaçla uyuşturulur ve hegar bujisi ile collum uteri dilate edilir , karmen kanülü colluma yerletirilir, vakum cihazı karmen kanülü dış uca takılır , negarif basınç oluşturulduğunda hamilelik kesesi komple dışarı gelir ve gebelik sonlandırılmış olur , kürtaj bittikten hemen sonra hasta tekrar ultrasona alınır ve rahim içi kontrol edilerek parça kalmadığndan emin olunur.

Kızlık zarı dikimi

Flep yöntemi kızlık zarı dikimi aynı vakum kürtaj gibi jinekolojiye yeni teknolojiler getiren bir metoddur , vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası kızlık zarı ringine dikilir ve hasta masadan kalkarak günlük hayatına devam eder , 20 gün içinde dikişler iyileşir ve alttan yepyeni pırıl pırıl , hatta orijinal kızlık zarı ortaya çıkar , zar üzerinde dikiş izleri kalmaz , cinsel ilişkiye girilmezse hayat boyu bakire kalırsınız , ama herhangi bir durumda cinsel ilişkiye girdiğinizde ise penisin vajinaya 2 cm den fazla girmesi durumunda kızlık zarı yırtılır ve zarın üzerindeki kan damarları parçalanır , vajinal kanama olur , yani kan gelir . Gerdek gecelerinin gelşeneksel kanlı çarşaf görüntüsü oluşur.

Kızlık zarı dikimi fiyatı 

İstanbul ve Ankara'da 2014 Nisan 29 tarihi itibarı ile flep yöntemi garantili ve kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama olarak ... lira arasında değişir . Çok yüksek fiyat isteyen fırsatçılara kulak asmayın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj görüntüleri

Kürtaj fiyatları

Eşimin haberi olmadan kürtaj