Kürtaj Yasası

Kürtaj yasası 2019 ve 2020 yıllarında yeniden düzenlenerek 10 haftadan daha ileri gebeliklerin sonlandırılmasına kürtaj yasağı kondu , bizede hergün birçok insan soruyor ; kürtaj yasası ne zaman yürürlüğe girecek , kürtaj yasası onaylandımı , kürtaj yasası son durum nedir , kürtaj yasası çıktımı , kürtaj yasası ne zaman çıkacak ? gibi sorularla geniş olarak merak ediliyor. Kürtaj kanunundan daha öncelikli olan popüler konularda kürtaj fiyatları nekadardır , vakum kürtajda ağrı olurmu , kürtaj sonrası hamilelik ve garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı kaç liradır gibi sorulardır. 
Kürtaj yasası ve diğer kadın doğum konuları için bizi gece gündüz arayabilirsiniz ,  telefonlarımız sürekli açıktır. Genelde aramalara tecrübeli asistanım bakar , size her konuda yardımcı olacaktır , yada telefonu bana bağlattırın konuşalım. Tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz , size yapılan işlemler .. kayıtlarına işlenmiyor. 

Kürtaj yasası 2019

Son düzenlemelere göre en geç 10 haftaya kadar gebelik sonlandırılabilir , ayrıca 18 yaşından gün almamış bayanların anne veya babalarından ' kızımın kürtaj olmasına izin veriyorum' şeklinde bir izin kağıdı almaları gerekiyor. Yine evli bayanlarda kocalarından izin almak zorundalar , ama bekar bayanlar kimseden izin almadan kürtaj olabiliyorlar.

Kürtaj fiyatları

2019 yılı ocak şubat ve mart ayında kürtaj ücretleri sıklıkla gebelik haftası dikkate alınarak belirleniyor , adet gecikmesiyle ortaya çıkan erken gebelik safhasında yani 4 haftalıkken bebek aldırmak için ... lira , 5 haftalıkken ... lira 6 haftalıkken ise ... tl şeklinde fiyatlandırma söz konusu oluyor. Genellikle kürtaj öncesi yapılan muayeneler ve ultrason incelemeleri için ayrıca ücret alınmaz .
Vakum kürtaj uygulamasında sadece işlem yapılacak olan rahim girişi uyuşturulacaksa yani lokal anestezi yapılacaksa ek bir ücret ödenmez , ama tamamen uyurularak yani genel anestezi ile kürtaj olmak isterseniz İstanbul'da ve Ankarada yaklaşık ... tl kadar ek bir ücret istenir.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı

En garantili ve doğal bekaret tamiratı flep yöntemi ile yapılır , dikim sonrasında 3 haftada zar orijinal hale gelir ve cinsel ilişkide mutlaka kanama yapar. 
Kızlık zarınızın dikilmiş olduğu kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz. 
İstanbul ve Ankara'da yaklaşık olarak... lira civarına kızlık diktirebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj görüntüleri

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Eşimin haberi olmadan kürtaj