Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

kızlık zarı dikimi
Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 2014 yılında istanbul ve Ankara'da garantili bekaret diktirme konusunda çok tercih edilen bir arınma metodudur. Kızlık zarı hakkında gerçekten çok soru geliyor , kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır , flep yöntemi kaç dakika sürer , kızlık zarı dikimi belli olurmu gibi birçok soruya cevap veriyoruz , sizinde merak ettiğiniz kızlık diktirme soruları varsa çekinmeden bizi arayabilirsiniz, tüm görüşmeleri ve size yapılacak işlemleri full gizli tutuyoruz. 0532 221 3007 turkcell hattımız ve 0212 227 5519 türk telekom hatlarımız gece gündüz açıktır. Jinekolog op. doktor Turgay Karakaya yazıyor.

Kalıcı kızlık zarı diktirme

Kızlık nasıl dikilir diye soran hastalarımıza hitaben ; Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi en güzel sonuçların elde edildiği garantili dikim yöntemidir. Teknik açıdan incelenirse vajina yan duvarından kaldorılan ince bir mukoza tabakası yani flep kızlık zarı yuvasına dikilir , işlem 25 dak sürer ve lokal anestezi altında gerçekleştirilir. İşlem sonrası hasta yürüyerek işine gücüne geri döner , dinlenme gerekmez. Dikişler 3 haftada tamamen iyileşir ve kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yok olur.

Kızlık zarı dikildiği anlaşılır mı ?

Kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , ilişkiye girdiğinizde penis vuruşuyla zar yırtılır , kızlık zarı üzerindeki kan damarları parçalanır ve kanama oluşur , gerdek gecesi klasik görünümü kanlı çarşaf ortaya çıkar. Ayrıca zarın yırtılışından dolayı azda olsa bir acı hissedersiniz.

Esnek kızlık zarı

Kızlık zarının esnek olması yani cinsel ilişkide yırtılmaması bazıları için avantaj gibi görünsede bekarete önem veren çevrelerde daha önce cinsel ilişkiye girmiş bayan maumelesine sebebiyet verir. Bu sebeple ilk cinsel deneyiminde kanama olmayan birçok bayan bize kızlık zarı diktirmeye geliyor , aynı şekilde onlarada kanama garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi uygulanır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2014 mart ve önceki aylarda İstanbul ve Ankara'da garantili kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak 1500 tl dir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

  1. Sürtünme İle Kızlık Zarı Bozulması: Hocam merhabalar adim.m...l internetteki blog tan yazilarinizi okudum ve memnun kaldim istanbula kizlik.zari muayenesi icin gelmek istyrum herhangi bir iliski yasamadim surtunme yoluyla ic.camasirimi cikarmadan herhangi bir zorlama olmadan yasadim fakat internette okudugum yanlis bilgiler aklimdan cikaramiycagim takintili dusuncelere sebep oldu ve rahatlamak istiyorum normalde muayene icin bir yazi rapor almam gerektigi yazilmis bi kac sitede fakat ben kendi rizamla ve istegimle muayene olmak istyrum ve boyle prosodurlerle ugrasmak istemiyorum 26 yasindaym cinsel iliskim hic olmadi ama yinede bu takintimi asmk icin muayeneye size gelmek istyrm muayene fiyatlari nedir ve randeguyu nekadar onceden almam gerekir simdiden tesekkur ederim
    19 10 2015, 14:34 - Jin op dr turgay karakaya: Listede var :
    19 10 2015, 14:35 - Sürtünme İle Kızlık Zarı Bozulması: Hocam cok ama cok tesekkur ederim en.kisa zamanda randevu alip gelicem sagolun.hocam
    19 10 2015, 14:36 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2017

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj fiyatları