Çocuk Aldırma Fiyatları

Kürtaj fiyatları İstanbul'da 2019 yılı ilk aylarında yani Ocak , Şubat ve Mart aylarında çocuk aldırma ücretleri nekadardır , vakum kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası kanama ve ağrı olurmu , kürtajdan sonra cinsel ilişki kaç gün sonra yapılabilir , 2019 kürtaj yasasına göre en geç kaç haftalıkken bebek aldırılabilir , devlet hastanesinde kürtaj yapılıyormu , kürtaj masrafını SGK ödermi , flep yöntemi kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , garantisi varmıdır , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girilirse kızlık zarı kanaması olur mu , İstanbul'da saç ekimi fiyatları nekadardır gibi sık sorulan sorularınıza cevap veriyoruz , bu arada kürtaj ve kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında merak ettiğiniz herşey için bizi gece gündüz demeden telefonla arayabilirsiniz , daha çok telefonları kıdemli asistanım açıyor , kendisi konuta vakıf olup şevkatli uslubuyla yüreğinize su serpecek ve endişelerinizi rahatlatacaktır , telefonlarımız sürekli açıktır, bu arada unutmadan tüm görüşmelerimiz gizli tutulacak , merak etmeyin kalite standartları bahanesiyle sesinizi kaydetmiyoruz , ayrıca size yapılacak olan kürtaj ve kızlık zarı diktirme gibi mahrem işlemler full gizli tutuluyor ve ... kesinlikle işlenmiyor , zaten ... değiliz , özel çalışıyoruz.

Kürtaj fiyatları

2019 yılında istanbul'da çocuk aldırma fiyatları son olarak mart ayındada olduğu gibi kürtaja gelen bayanın muayenesi ve ultrason incelemesi sonucu günü gününe tespit edilen gebelik haftasına bakılarak hesaplanıyor , beklediğiniz adetinizin olmaması yani en erken gebelik belirtisi olan olan adet gecikmesi olduğunda 4 haftalık bir gebelik söz konusudur ve İstanbul , Ankara gibi mega şehirlerde yaklaşık ... tl gibi kürtaj fiyatları ile karşılaşırsınız , daha ileri vakalrada , yani 5 haftalık gebelik varsa ... lira , 6 haftalıksa ... tl , 7 haftalıksa ... lira gibi kürtaj ücretleri olacaktır , yani şu anda gündemden düşmeyen Pensilvanya paralel devletine benzer yapıda gebelik haftasına paralel bir fiyat artışı söz konusudur,  ama siz yinede kara verince hemen gelin zira 2014 kürtaj yasasına göre 10 haftadan daha sonra kürtaj olamazsınız , 11 haftalık gebelik , 12 haftalık gebelik 13 haftalık gebelik ve daha ileri hamielliklere devlet tarafınca kürtaj yasağı getirilmiştir , Sağlık Bakanlığı 10 haftayı geçtiyse siz doğurun ve bebeğinizi bize verin biz yetiştirme yurtlarında büyütür çeşitli eğitimlerden geçiririz diyor ona göre.

Kürtaj Yasası 2019

2019 yılında çıkan ama 2020 yılında mart ayında güncellenerek çeşitli kanun maddeleri ilave edilen kürtaj kanununa göre en geç 10 haftaya kadar kürtaj olabilirsiniz , daha ileri haftalar için kürtaj yasağı vardır , bir insanın bedeninde devam eden bir gebeliğe devam edilip edilemeyeceğine başka insanlar karar vermektedir. Ayrıca 18 yaşından daha genç iseniz anne veya babanızdan " kızımın kürtaj olmasında sakınca yoktur " şeklinde bir izin yazısı getirmeniz gerekiyor , evli bayanlarada ek bir kısıtlama daha getirmişler , onlarda kocalarından böyle bir izin kağıdı getirecekler , eşiniz izin vermezse bebeği doğurmak zorundasınız. Yakında kürtaj için Başbakanlıktan izin kağıdı getirme zorunluluğuda kanun halinde karşınıza çıkarsa şaşırmayın.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Vakum kürtaj nasıl yapılır , ağrı ve acı olurmu , kürtaj sonrası kanama olacakmı gibi sorular hep geliyor , vakum kürtaj dünya üzerindeki en güvenli ve sağlıklı çocuk aldırma metodudur , genellikle lokal anestezi ile yapılır çünkü kazıma yapılmadığı için zaten ağrı duymazasınız. Vakum metodunu özetleyelim ; rahim girişi tani portio lokal anestezikle uyuşturulur , hegar bujisi ile collum dilatasyonu yapılır , karmen kanülü colluma yerleştirilir ve steril vakum aparatı karmen kanülüne takılır , negatif basınç yapılarak hamilelik kesesi komple dışarı alınır ve işlem tamamlanır , kürtajda kesme dikme gibi cerrahi işlemler yapılmaz , vakum kürtajdan hemen sonra hasta tekrar ultrasona alınır ve rahim içinde plesenta parçası kalmadığından emin olunur.
Kürtaj sonrası hasta hiç bir şey olmamış gibi yürüyerek hayatına geri döner , çalışıyorsa işine gücüne gider , istirahat gerektirmez , kürtaj sonrası kanama ve ağrı pek olmaz.

Kürtaj sonrası 

Çocuk aldırdıktan sonra cinsel ilişki hemen olmaz 10 gün bekleyin , kürtaj sonrası ağrı ve kanama pek olmaz , bebek alsdırdıktan sonra ilk adet 40 gün sonra başlar , kürtaj sonrası kanama ve ağrı şikayeti nadiren olur , pek rastlanmaz , kürtajdan sonra hamilelik sorun olmaz , ne zaman isterseniz yeniden çocuk yapabilirsiniz , kısırlık olmaz , doğurganlığınız değişmez.

Kızlık zarı dikimi

2019 yılı ilk ayları ve şu an içinde bulunduğumuz Mart ayı ikinci yarısı itibarıyla kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul ve Ankara'da yaklaşık .... liradan başlamaktadır ve yaz yaklaştıkça fiyatlar yükselmektedir.
Şu anda İstanbul'da ve hatta tüm dünyada en garantili kızlık zarı diktirme metedu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , mükemmel sonuçlar verir , adeta bakirelik günlerinize orijinal şekliyle geri dönmeyi vadeder, işlem 25 dakika sürer ve lokal anestezi ile bölgesel uyuşturulur , acı çekmezsiniz , dikim sonrası kalkıp yürüyüp gider hayatınıza devam edersiniz , dinelnmeniz veya yatmanız gerekmez , 20 gün cinsel ilişki yasaklanır ama bu arada sosyal yaşantınız veya çalışma yaşamınız aynen devam eder , kimse zarnızı diktirdiğinizi anlayamaz , topuklu ayakkabı , mini etek , uzun etek veya kot pantolon giyebilirsiniz , 20 gün içnde dikişler eriyerek yok olur , zarınızda dikiş izi kalmaz , full orijinal olur , cinsel ilişkiye girdiğinizde penis darbesiyle zar yırtılır ve zarın üzerinde doğal olarak yer alan kan damarlarıda parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , adet gündelerinde erkek tarafının en öenmli beklentisi kanlı çarşaf rütüeli full yaşanır . Kızlık zarı dikimi kesinlikle anlaşılmaz , herşey ilk cinsel ilişkide neyse odur.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj görüntüleri

Kürtaj

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri