Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

2014 yılı Şubat ayında İstanbul ve Ankara'da kızlık zarı dikimi talepleri genellikle flep yöntemi kalıcı bekaret dikimi şeklinde oluyor , %90 hasta kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır öğrendikten sonra randevu alıyor ve bekaret dikimine geliyorlar. İstanbul'da kürtaj fiyatlarından sonra en çok merak edilen konu bu bekaret diktirme konusudur. Bu vakaların tama yakını dikim öncesi mutlaka kızlık zarı dikimi anlaşılırmı , cinsel ilişkiye girdiğimide kanama olurmu , zarımın önceden dikilmiş olduğu tamirat gördüğü belli olurmu ? gibi sorular soruyorlar, zaten anlaşılacak olsa böyle bir işlemi yapmış olmanın bir anlamı kalmazdı , yani bu endişelere cevabımız " kesine yakın ihtimalle belli olmaz " şeklindedir. Bu konudaki tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz , 0212 227 5519 - 0532 221 3007 telefonlarımız gece gündüz hep açık , genelde aramalara kıdemli asistanım Esra Hanım bakıyor , kendisine tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz , endişelerinizi ortadan kaldırıp sizi rahatlatacağına eminim , yada telefonu bana bağlattırın görüşelim. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.
Bu arada tüm görüşmelerimizi ve size yapılan kürtaj veya kızlık zarı dikimi gibi işlemleri full gizli tutuyoruz , ...işlenmiyor.

İstanbul'da yıllardır uygulanan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde vajina duvarından çok ince bir flep tabakası kaldırılarak yeni bir kızlık zarı oluşturulur , yani eski zar bu işlemde kullanılmaz , dolayısı ile anadan doğma orijinal bir kızlık zarı elde edilir, ayrıca bu zar oluşturulurken vajen dokusuna pediküler balantısı devam ettiği için zarın üzerindeki tüm kan damarları aktif olarak dolaşıma katılmaktadır , yani kanıyla canıyla yaşayan bir bekaret zarınız olur . Dolayısı ile cinsel ilişki esnasında penisin vajinaya girmesi ile kızlık zarına dayanır ve daha ileri itilirse zar gerilerek yırtılır ve üzerindendeki minik damarlar yırtılacağı için kanama meydana gelir , kanama olmaması mümkün değildir. Ayrıca bu gerdek gecesi seramonisi size hafif bir yırtılma acısı şeklinde yansıyacaktır , azda olsa bekaretiniz bozulurken canınız yanacak , ama merak etmeyin zaten olması gerekende bu değilmi , erkek partnerinizde kızlık zarınızın bozuluşunu net olarak izlemiş olacak.
Erkekler bu olaya çok önem veriyorlar , adeta çok değerli bir meyvanın ambalajını ilk olarak açmak gibi bir his sanıyorum.

Geçici kızlık zarı dikimi ise işi son günlere bırakmış ve fazla vakti olmayan bayanlara  sunulabilecek bir seçenek olabilir , vakaların sadece %10 geçici bekaret zarı dikimi tercih ederler .
Yöntem eski kızlık zarı parçalarını birleştirip birbirine dikmek şeklinde yapılır , çok sağlam olmaz ve 5 günden fazla dayanmaz , eğer birkaç gün içinde planlı bir cinsel ilişki söz konusu ise geçici olarak diktirmeyi düşünebilirsiniz. Gerdek gecesi cinsel ilişki ile yine kan gelir, sorun olmaz.

Hangi yöntemi tevsiye edersiniz diye soran çok oluyor , ben olsam mutlaka flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırırdım.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

2014 yılında İstanbul'da ve Ankara'da yaklaşık olarak .... TL gibi kızlık zarı diktirme fiyatları ile karşılaşacaksınız.


Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983
 İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

  1. Aksam dan beri kanama devam ediyo normalmi doktor bey kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?
    11 04 2016, 15:14 - -: Kasiklarim cok agriyo topak halinde dusuyo kanlar
    11 04 2016, 15:16 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Normal
    11 04 2016, 15:18 - -: Tmm teskur ederin

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2017

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj fiyatları