Kürtaj Fiyatları

Kürtaj fiyatları 2014 yılı İstanbul Zeytinburnu , Bakırköy , Gaziosmanpaşa , Bağcılar , Şişli , Osmanbey , Kadıköy ve diğer semtlerde , hatta başkent Ankara'da birçok kürtaj merkezinde ... liradan başlayıp sizin kaç haftalık hamile olduğunuza bakılarak artıyor , genellikle sizin tahmin ettiğiniz gebelik haftası yanlış çıkıyor , bunun en önemli sebebi ise cinsel ilişkiden itibaren hamileliği hesaplamaya başlamanızdır. Gebelik haftası son adet tarihinizden itibaren sayılır , adet gecikmesi yaşadığınızda eğer gebe iseniz bu sizin 4 haftalık bir hamilelik durumunda olduğunuzu gösterir. Gerçi kürtaj öncesi muayene ve ultrasonda kaç haftalık hamile olduğunuz günü gününe tespit edilebiliyor merak etmeyin. Hamile olduğunuzu idrar testinde anladınız , çift çizgi çıktı eğer gebelik sonlandırmaya karar verdiyseniz fazla oyalanmayın derim zira 2014 kürtaj yasasına göre en geç 10 haftaya kadar çocuk aldırabilirsiniz , daha ileri gebeliklerde tecavüz sonucu bile gebe kalsanız çare yok , devletimiz tecavüz bebeklerine biz yurtlarda bakarız siz doğurun buyurmaktadır. Vakum kürtaj ve Kalıcı kızlık zarı dikimi hakkında herşeyi bize sorabilirsiniz 0212 227 5519 ve 0532 221 3007 hatlarımız gece gündüz açıktır. Genelde telefonlara tecrübeli asistanım Esra Hanım bakıyor , yumuşak uslubuyla sizi rahatlatacağına eminim , yada telefonu bana bağlattırın görüşelim.

Kürtaj Fiyatları ve Diğer Masraflar

Kürtaja gelmeden önce cebinizden kaç lira çıkacak net olarak bilmenizde fayda var , genellikle kürtaj fiyatlarına herşey dahil edilir ama lokal anestezi ile yapılan vakum kürtaj için geçerlidir fiyatları , genel anestezi yani tamamen uyutulmak isterseniz İstanbul'da ve Ankara'da kürtaj merkezi muayenehanelerde ... kadar bir fark istenecektir. Onun dışında kürtaj öncesi jinekolojik muayene ve ultrason için ayrıca para ödemezsiniz.

Kürtaj Yasası 2014

Bu sene yapılan son rutuşlardan sonra kürtaj yasasına göre en geç 10 haftaya kadar bebek aldırabilirsiniz , ayrıca 18 yaşındna gün almadıysanız anne veya babanızdan " kızımın kürtaj olmasına izin veriyorum " şeklinde bir imzalı kağıt getirmeniz gerekecek , evli iseniz bu seferde kocadan böyle bir kağıt gerekiyor , bekar bayanlar her konuda özgürler , kimseye sormadan kürtaj olabiliyorlar.

Kürtaj Sonrası Nelere Dikkat Ediyoruz

Kürtaj sonrası 10 gün süre ile cinsel ilişki yasak , yine 10 gün banyonuzu ayakta duş şeklinde yapın , küvete oturmayın , deniz havuza veya nehre girmeyin. Kürtajdan sonra kanama ve ağrı pek olmaz , özellikle vakum kürtaj sonrası çok konforludur. Çocuk aldırdıktan sonra ilk adetiniz ize yaklaşık 40 gün sonra olacak merak etmeyin.
Kürtaj sonrası hamilelikle ilgili çok soran oluyor , ne zaman isterseniz tekrar gebe kalabilirsiniz, merak etmeyin.

Kızlık Zarı Diktirme

İstanbul ve Ankara'da 2014 yılında en fazla flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih ediliyor , bunun sebebi ise garanti verilebilen tek yöntem olmasıdır. Gerçektende flep yöntemi bekaret dikiminden çok iyi sonuçlar alınıyor , vajina duvarından kaldırılarak kızlık zarı yatağına dikilen flep tabakasının üzerinde aktif kan dolaşımı olan damarlar olduğu için gerdek gecesi cinsel ilişki esnasında zar bozulunca damarlarda yırtılıyor ve mutlaka kanama oluyor.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul'da yaklaşık .... Lira seviyelerinden başlıyor.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı
Mezuniyet İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp fak 1983
Kürtaj Merkezi Muayenehane  İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

 1. İyi günler hocam kürtaj fiyatları için aradım
  11 04 2016, 12:06 - .: Kürtaj için zaman sınırını öğrenmek istiyordum
  11 04 2016, 12:07 - .: 6 hafta 5 günlük bir kürtaj yapabilir miyiz ?
  11 04 2016, 12:07 - .: Ve sınır kaç hafta hocam
  11 04 2016, 12:13 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 10
  12 04 2016, 17:17 - Bu sohbete gönderdiğiniz mesajlar ve yaptığınız aramalar artık uçtan uca şifrelemeyle korunmaktadır. Daha fazla bilgi için dokunun.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2017

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj fiyatları