Kürtaj Maliyeti 2014

Istanbul ve başkent Ankara'da 2015 kürtaj fiyatları kaç para , lokal anestezimi iyidir , yoksa genel anestezi ile kürtaj gereklimidir , kürtaj yasasına göre kaç haftaya kadar çocuk aldırılabilir? Kürtaj sonrası ilk adet kaç gün sonra olacak , kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır , flep yöntemi bekaret dikiminde cinsel ilişkiye girince kan gelirmi , kızlık zarının dikilmiş olduğu belli olurmu ? ve buna benzer birçok sorunuzu cevaplıyoruz. Bu arada mutlaka merak ettiğiniz başla konularda vardır , kürtaj merkezi muayenehanemizi gece gündüz demeden arayabilirsiniz , 0212 227 5519 ve 0532 221 3007 telefonlarımız sürekli açık , genelde telefonlara kıdemli asistanım esra hanım bakıyor , kendisine sorular sorabilir ve randevu yazdırabilirsiniz , yada telefonu bana bağlattırın , bu arada WhatsApp tanda yazabilirsiniz. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.

Kürtaj Fiyatları

Istanbul'da 2014 çocuk aldırma fiyatları semtlere göre değişsede klasik olarak hamilelik haftasına bakılarak belirleniyor , muayeneden sonra yapılan ultrasonda gebelik haftanız ayrıntılı olarak ortaya çıkar ve ona göre kürtaj planlanır , ücret bilgisi verilir , mesela 4 haftalık bir hamilelik varsa Istanbulda genellikle ... tl gibi kürtaj fiyatları söz konusu olacaktır. Muayene ve ultrason parası bu ücretin içinde olur . Başka bir örnekle çeşitlendirelim , örneğin 7 haftalık bir gebelik durumu varsa bu seferde Avrupa Yakasında yaklaşık olarak ... tl civarı çocuk aldırma fiyatları karşınıza çıkacaktır.

Lokal Anestezi ile Kürtaj

Vakum kürtaj metodunda rahim içi kazıma yapılmaz ve hastalar acı çekmezler , bu durumda lokal anestezi ile kürtaj olmak mantıklıdır . Ayrıca ek bir anestezi ücretide olmaz , ekonomik olur. Ama bence gereksiz olmasına rağmen genel anestezi ile kürtaj olmak isyerseniz , bu sefer Istanbul'un neresine sorarsanız sorun ...tl gibi ek bir anestezi ücreti istenecektir.

Kürtaj Yasası ve Kürtaj Sınırı

2014 Kürtaj yasasına göre 10 haftadan daha büyük gebelikler kürtaj edilmez. Ayrıca 18 yaşından gün almamış bayanlarda anne veya babadan kızımın kürtaj olmasına izin veriyorum diyen bir imzalı kağıt getirmeleri gerekiyor.
Bekar bayanlar kimseden izin almadan kendi kendilerine kürtaj olabilirler , ama evli bayanlar kocalarından eşimin kürtaj olmasına izin veriyorum diye imzalı kağıt getirmeleri gerekiyor. Bu kural bence insan haklarına aykırı.

Kızlık zarı Dikimi Fiyatı

Istanbul'da yaklaşık olarak .... tl gibi fiyatlarla bekaret dikimi yaptırabilirsiniz , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici bakaret dikimi genelde aynı ücrettir. Ama ben size flep yöntemi kalıcı metodu öneriyorum.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Kürtaj merkezi muayenehane : Istanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

 1. Merhabalar turgay bey, benim adım n... Muayenehanenizde beta hcg testi yapılıyor mu acaba?
  12 04 2016, 22:31 - .: ???
  12 04 2016, 23:10 - Jin op dr turgay karakaya: Utrason + bhcg yapıyoruz
  12 04 2016, 23:11 - .: Fiyat nedir acaba
  12 04 2016, 23:11 - Jin op dr turgay karakaya:
  12 04 2016, 23:12 - .: Teşekkürler cevap verdiğiniz için

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2017

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj fiyatları