Kürtaj Fiyatları 23 ocak 2014

Avrupa yakası Istanbul ve Ankara Tunus Caddesinde 2014 çocuk aldırma fiyatları kaç liradır , vakumlu kürtaş nasıl yapılır , kurtaj yasasına göre en geç kaç haftalığa kadar bebek aldırılabilir , kürtaj sonrası banyo ne şekilde yapılır , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı nekadardır, gibi konulara özet şekilde değiniyoruz , jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor . Başka sorularınız olursa bizi gece gündüz arayabilirsiniz , tecrübeli asistanım Esra Sadrigil telefonlara bakıyor ve gerekirse randevu veriyor , yeterli olmazsa telefonu bana bağlattırın , görüşelim . 0212 227 5519 - 0532 221 3007

Kürtaj fiyatları

Istanbulda kürtaj ücretleri hesaplanırken gebelik haftası sıkça göz önüne alınır , hemen birkaç örnek vererek yazımızı zenginleştirelim , 4 haftalık bir hamilelik durumu söz konusu olursa Istanbulda yaklaşık olarak ... tl ye bebek aldırabilirsiniz , ama gebelik durumunuz mesela 8 hafta olmuşsa bu seferde haftaya paralel olarak kürtaj ücretleriniz nerdeyse 2 katına çıkacaktır , 10 haftayı geçen gebeliklerde kürdaş yapılmaz onuda belirtelim. Tecavüze bile uğramış olsanız kürtaj olmanıza izin verilmiyor.

Kürtajda Anestezi ( uyuşturma )

En güvenli çocuk aldırma metodu olan vakum kürtajda rahim içi kazıma olmadığı için lokal anestezi yeterlidir , ayrıca ek bir ücrette gerektirmez , ama kendi isteğinizle genel anestezi ile kürdaj olacaksanız ozaman Istanbul'un birçok semtinde 200 tl gibi ek anestezi ücreti ile karşılaşırsınız.

Kürtaj Yasası 2014

Plan dışı gebelikleri sonlandırmada kürtaj yasasına göre bir üst sınır belirlenmiştir , buna göre 10 haftayı geçen gebelikleri sonlandırmak yasaktır. Ayrıca 18 yaşından gün almamış bayanlar kürtaj olabilmek için , anne veya babalarından " kızımın kürtaj olmasına izin veriyorum " şeklinde imzalı kağıt getirmeleri gerekiyor , ayrıca evli olan bayanlarında kocalarından benzer bir izin almaları gerekiyor , bekar bayanlar kimseye sormadan , sevgiliden izin almadan kürtaj olabilirler.

Kürtaj Sonrası

Çocuk aldırdıktan sonra dikkat edilmesi gerekenleri özetleyelim ,
kürtaj sonrası cinsel ilişki 10 gün sonra olabilir , kürtajdan sonra adet ancak 35 gün sonra başlayacaktır. Kürtaj sonrası ağrı ve kanama pek olmayacaktır , kürtaj sonrası hamilelik ise hiç sorun olmaz , ne zaman isterseniz tekrar gebe kalabilirsiniz. Kürtajdan sonra banyonuzuda duş şeklinde ayakta yapmalısınız .

Kızlık zarı dikimi

Istanbulda 2014 bekaret zarı dikimi kürtaj fiyatları kadar olmasıda jinekolojide önemli bir merak konusu olmaya başladı, kızlık diktirmede en garantili ve güvenli yöntem flep yöntemidir , bir diğer konuda işlemin full gizli kalmasıdır. Kalıcı kızlık zarı dikimi 20 günde iyileşir ve orijinal görünümünü kazanır , cinsel ilişki olmazsa yıllarca bozulmaz , ama ilişki yaşarsanız kanayarak bozulur ve bu yırtılma size hafif bir acı verir , ayrıca bekaretinizin bozulmasını erkekte hisseder.
Kızlık zarı dikimi Istanbulda yaklaşık olarak .... tl kadar fiyatla yapılmaktadır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1985
Kürtaj merkezi muayenehane Istanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

 1. Merhaba ,
  Üniversite öğrencisiyim , adetten 2 hafta geçti hamileyim , kürtaj fiyatları nekadara olur ayrıca sevgilimden izin almam gerekirmi

  YanıtlaSil
 2. Turgay bey meraba geçenlerde kürtaj fiyatları örenmiştikte bir çocuk aldırma işlemi yapmıştnz b... birşey soracaktm
  9 04 2016, 15:30 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  9 04 2016, 16:11 - .: Hocam hala kanaması var nolmal mi bu durum
  9 04 2016, 16:11 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  9 04 2016, 16:12 - .: Tamam hocam sagolun kolay gelsin

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2017

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj fiyatları